Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Madelaine Thea Abrahamsen

Goto down 
AutorZpráva
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Madelaine Thea Abrahamsen    Thu Aug 25, 2016 9:42 pm

ZÁKLADNÍ INFORMACE
[JMÉNO] Madelaine Thea Abrahamsen
[POHLAVÍ] Žena
[VĚK] 18
[DATUM NAROZENÍ] 11.10. 1997
[ZNAMENÍ] Váhy
[BYTOST] Anděl
[RODINA] Bratr - Benjamin Abrahamsen
[V KAPSE] 200 NK

INFORMACE O VZHLEDU, CHARAKTERU A MINULOSTI
[ZJEV]
Madelaine není nijak zvlášť vysoká, něco okolo 165 centimetrů, ale má docela dlouhé nohy, takže se může zdát, že je o trošku vyšší. Celkově je docela drobná, ikdyž nejse říct, že by byla nějak vychrtlá. Sem tam se jí objeví nějaký ten špíček, ale nic za co by se měla stydět a taky že se za to nestyydí! Moc ráda chodí jenom ve spodním prádle, obvlášť když je doma sama, nebo si myslí, že je doma sama. Prostě tantuje po celém bytě, jenom v ladícím spodním prádle, protože si takhle prostě přijde krásná. Má kratší vlasy, zhruba tak nějak na ramena a jsou tmavě hnědé, občas se mohou zdát až černé. Většinu času je má lehce kudrnaté, bez jakéhokoliv natáčení. Občas si je sepne do dvou pletených copků, občas si udělá drdol. V každém případě to vždycky vypadá trošku pocuchaně, ale rozhodně ne jako vrabčí hnízdo. Jenom velmi zřídka můžete Madelaine vidět namalovanou, ona se téměř nelíčí a když, tak jenom při speciálních příležitostech. Stejně tak jako nenosí téměř žádné šperky. Jediné, čím se občas zdobí jsou luční květiny, které si zaplétá do vlasů.
Oblečení ona moc neřeší. Většinou ji můžete potkat v džínových lacláčích, pod kterými má sto a jednu variantu různých triček. Když né to, tak si na sebe hodí nějaké obyčejné šaty, většinou v přírodních barvách.
Boty pro změnu neřeší vůbec. V podstatě většinu času chodí bosá a pokud je chladněji, tak k lacláčům přihodí barevné ponožky a nějaké ty polobotky, nebo oxfordky.


FACECLAIM: Lily Collins
ZVLÁŠTNÍ ZNAKY: Po celém těle má docela dost znamínek, jenom na jejích rukou byste jich napočítali přes 40.  
PRAVÁ PODOBA:Madelaine ještě pořád nemá úplně dospělá křídla. Ta její jsou ještě pořád o trochu menší, než by měla být a jsou celá zářivě bílá, bez jediného šedého pírka. Navíc jí její tetička zakazuje si křídla barvit, takže jsou bílá vždycky, když ji máte možnost vidět. Jinak vypadá úplně stejně, jenom jí po překročení hranice narostou křídla.
[OSOBNOST]
Madelaine je jako ptáček v kleci. Do vesnice se dostala, společně se svým bratrem, když byla malinká.. A od té doby nevytáhla paty z vesnice. Nikdy nebyla za hranicí, takže nic jiného než tenhle fjord nezná. Proto ji často můžete vidět, jak se potlouká kolem hranice a pozoruje co se děje mimo ni a kdybyste s ní zapředli rozhovor, nejspíš by vám začala vyprávět, jak strašně nefér je, že má od své tetičky zakázáno se za hranici podívat. Ve skutečnosti jí to ale tetička nezakázala. Samozřejmě, varovala ji, co se může stát, co je za hranicí, ale nikdy jí to nezakázala. To vám však neřekne. Ona má ve skutečnosti hrůzu z toho, podívat se za hranici.
Jinak je ovšem Madelaine ztělesněním nevinnosti. V její podstatě není nic zkaženého. Neumí lhát, neumí se přetvařovat, nikdy by o nikom neřekla jediné zlé slovo. Samozřejmě, i ona se umí naštvat, ale když se naštve, je jako dítě.. Urazí se, otočí se na patě a někam uteče.. Radši než aby kolem sebe prskala, s někým se hádala se a podobně, se uchýlí někde, kde je sama.. Tam se vyvzteká, vybrečí a potom i uklidní a když ji vidíte příště, už je to zase ta veselá dívka, která se zdá, že by nikdy nemohla mít s nikým problém.
Je, „nezkažená“  ve všech směrech. Nikdy v životě se s nikým ani nelíbala. Vlastně pravdou je, že se jí nikdy žádný chlapec nelíbil, nikdy k žádnému chlapci necítila nic takového, o čem četla v knížkách, nikdy kvůli žádnému z nich neměla motýlky v břiše a kvůli žádnému z nich nebušilo její srdce rychle jako o závod.. A ona je prostě ten typ, co si radši počká, až to bude ten pravý, radši bude dvacet let nepolíbená, než aby ta první pusa stála za houby.
Je prostě trošku naivní. Věří v pravou lásku, věří v dobro a v lidech vidí to nejlepší. Poloprázdná sklenice je pro ni z poloviny plná. Všem hned věří, nepředpokládá, že by jí někdo mohl lhát.. A to by se jí mohlo hodně vymstít. Jenomže, to ona nevnímá, jako kdyby měla na očích ty růžové brýle.. A její bratr tomu pomáhá. On ji totiž Benjamin chrání. Svou sestru miluje a tak, i když o tom Madelaine často neví, ji prostě chrání.
Jednoduše, Madelaine je prostě zlatíčko. Téměř všichni ve vesnici ji znají, protože je to prostě ten malý anděl, co se zde objevil ještě dřív než uměl mluvit, nebo chodit. Ona je prostě ta osoba, co vám vyčaruje úsměv na tváři a obejme vás, když máte špatný den. Je to ta kamarádka, co si každý přeje mít. Bude se s vámi smát nad hloupostmi, bude se s vámi dívat na pohádky, bude s vámi o půlnoci tancovat v kašně, namísto toho, abyste společně šli běhat vám pomůže upéct sušenky a i kdybyste jí zavolali ve tři hodiny ráno, klidně by za vámi došla a poslechla si co vás trápí.. Je to kamarádka, kterou si každý přeje.


FOBIE & STRACHY:Madelaine se na první pohled může zdát docela nebojácná, jakože ji opravdu jenom tak něco nevystraší.. Ve skutečnosti těch strachů má více. Jejím prvním strachem je, že když poletí, tak se jí někde zachytne křídlo a ona spadne. Druhým strachem je, že ztratí svého bratra, nebo že odejde, že se mu něco stane. Třetí strach je strach z bouřky, ale zároveň ji bouřky fascinují, takže ten strach není tak silný. A čtvrtý a poslední strach je překročit hranici. Madelaine neustále všem opakuje, jak moc ráda by se za hranici podívala. Když se jí však někdo zeptá, proč to ještě neudělala? Třeba na tajno, že by se to nikdo nemusel dozvědět, kdyby třeba jenom na pět minut hranici překročila.. Pravdou je, že z toho má hrůzu, jenom si to nepřizná. Nikdy nepoznala nic jiného, než život uprostřed hranice.. Slyšela o tom jenom z povídaček a z historek, co jí povídali ostatní. A i když ji svět tam venku fascinoval a lákal, její strach, z toho, co by ji tam mohlo čekat jí nedovolil se za hranici podívat.
MOTIVACE & CÍLE:Madelaine nemá žádný vyšší cíl. Ona žije okamžikem. Školu už má vystudovanou, nijak zvlášť netouží po rodině. Ona je prostě chvíli tady a chvíli zas tam. V jednu chvíli by chtěla být ošetřovatelkou a druhý den by si přála psát knihy. Chudák holka se ještě pořád hledá..
MOTTO: :  The world is filled with nice people, if you can’t find one, be one.
TALENTY: Umí moc pěkně malovat a umí dobře komunikovat a zvednout jim náladu.
SLABÉ STRÁNKY: Občas je skoro až naivní a až moc věří v dobro, nacož docela často doplácí. Taky je ažtrošku moc vázaná na svého bratra, ten je jedna z jejích největších slabin. A taky neumí moc dobře běhat, je pomalá jako hlemýžď a síly taky moc nepobrala.
ZLOZVYKY:  Kouše si spodní ret a když mluví, má tendenci vynechávat slova, nebo dkonce věty, či podstatné informace, které si řekne jenom v hlavě, takže občas zní pomateně.
NÁBOŽENSKÉ PŘESVĚDČENÍ: Věří na karmu, ale nijak zvlášť se tím hlouběji nezabývá.
RUKOPIS:Madelaine píše úhledným písmem. Nepíše zbytečné kudrlinky, ale zároveň to písmo vypadá docela zdobně. Má pěkně vypsanou ruku, takže všechny písmenka vypadají stejně. Málo kdy ji zahlédnete psát tiskacím, ona píše pouze psacím.


[MINULOST]
Psal se rok 1997, když se Fioně a Haroldovi, rodičům 6 letého chlapečka Benjamina, narodila malá holčička s bledou pletí a černými vlásky. Zdálo by se, že by mohli být šťastná rodina. Byli bohatí, Harold byl velice šikovný truhlář, měl dobrou reputaci, všichni ho znali jako dobrého, milého a hodného člověka.. Fiona tak mohla zůstat doma a starat se o děti. Tohle však byla pouze historka, kterou Harold krmil všechny okolo sebe. On skutečně byl šikovný, výborný truhlář.. Jenomže měl problém s alkoholem a když se napil bil svou manželku. Proto musela zůstat doma, aby nikdo neviděl ty modřiny, které měla po celém těle. A když se malý Benjamin snažil maminku bránit, taky jednu, nebo dvě dostal.. Jenomže Fiona věděla, že se tohle bude muset změnit, když se malá Madelaine narodila. Nemohla riskovat, že by její manžel bil i její malinou dceru. Musela do toho tyrana pryč. Proto, když jednou zase Harold usnul, potom co přišel z hospody a zmlátil svou manželku, se Fiona potichu sbalila. Vzala jen trochu peněz, sbalila dětem trochu jídla na cestu a utekla. Kdyby to ale bylo takhle jednoduché.. Harold se ráno probudil a místo toho, aby po svém boku našel Fionu, byla tam jenom rozestlaná peřina. Děti nebyli v pokoji, snídaně nebyla na stole.. Bylo mu to jasné. Proto zatahal za pár nitek. Nakonec zjistili, kam utekli.
Fiona se mezitím ze Stockoholmu vydala do Norska. Na severu, v jedné vesnici měla starou známou, o které si myslela, že Harold neví. Bohužel. Do vesnice se šlo lesem, nebyla to ideální cesta, byla poměrně zarostlá a.. Nakonec se Fiona rozhodla, že to kousek obejde, aby se s malou tříměsíční Madelaine nemusela prodírat trním. Jenomže zabloudila. Potom však malý Benny začal volat, že vidí vesnici. Fiona ji neviděla, ale i tak za malým Bennym běžela. A pak vběhly za hranici.
„Maminko! Mamino!“ Křičel malý Benny na svou matku, která se za ním potácela, celá vyčerpaná, s malou Maddie v náručí. „Tady je vesnice! Našli jsme to! Už jsme doma!“ Jásal. Fiona zvedla hlavu, aby se přesvědčila, že tam skutečně vesnice je. Ale Benny, tam žádná vesnice není.. Pomyslela si Fiona, ale i tak Bennyho následovala. Potom to ovšem začala cítit. Začala se jí motat hlava, její ruce se začaly třást.. Upustila malou Madelaine na zem a ta během minutky začala plakat. Z toho zvuku jí začala třeštit hlava. Benny přišel ke své malé sestřičce a vzal si ji do náručí. „Maminko, proč si ji pustila! Ona teď pláče. Já nevím, jak ji jak ji mám utěšit. Maminko, prosím.“ Začal plakat i Benny. Jenomže jeho maminka mlčela, jenom se motala sem a tam, vypadala, že trpí. Potom však překročila hranici a všechno to bylo pryč. Jenomže Benny byl na druhé straně, držel v náručí svou malou sestru.
„Pojď zamnou, Benny, chlapečku..“ křičela.. Jenomže své děti neviděla.
„Ale maminko, tam je vesnice, zajdu tam pro pomoc, vrátím se..“ Křičel malý Benny a běžel do vesnice. Během té cesty mu však narostla kopyta a rohy. Ani si toho všiml. Na zádech jeho malé sestřičky vyrostla křídla.

Když doběhl do vesnice, byl už tak unavený, že prostě spadnul. Ujala se jich jedna stará najáda. Vzala je k sobě, nakrmila je, pomohla jim se vzpamatovala všechno jim vysvětlila. Benny chtěl jít hledat maminku, ale když se společně s Theresou, tou najádou, vydali na hranici, Bennyho maminka byla pryč. A tak musel zůstat ve vesnici. Nechal ať se o něj a jeho malou sestřičku stará tetička Theresa.
„Neboj maminko, vím, že tam někde jsi.. Do té doby se o Madelaine postarám. Je to moje sestřička, nenechám aby jí někdo ublížil.“ Sliboval každý večer před spaním své mamince.
No a tak malá Madelaine vyrůstala u Theresy, společně se svým bratrem, který se o ni tak pěkně staral. Rostlo z ní to největší zlatíčko. Všichni ji měli rádi. Všichni se o ni chtěli starat, všichni Therese pomáhali. Chodila do školy, učila se, malovala, četla knížky.. Byla hodné dítě, nikdy nedělala problémy. Našla si pár přátel, ale většina z nich se už touhle dobou vydala za hranici. Jenom ona tady zůstala. Společně se svým bratrem.


ZEMĚ PŮVODU: Švédsko
NÁRODNOST: Zřejmě je Švédka, ale už od 3 měsíců svého života žije v Norsku.INFORMACE O SCHOPNOSTECH A DOVEDNOSTECH
[SCHOPNOSTI]

ZÁKLADNÍ
ČTENÍ 10/10
PSANÍ 10/10
PLAVÁNÍ 8/10


ROZŠÍŘENÉ
ŠITÍ 7/10
OŠETŘOVÁNÍ 6/10
PŘEŽITÍ 2/10
MALOVÁNÍ 9/10
RECITACE 9/10


JAZYKY Norština, angličtina a základy francouzštiny


[FYZICKÉ DOVEDNOSTI]

SÍLA5/10 (- 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
RYCHLOST5/10 (+ 2)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
OBRATNOST7/10 (- 2)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VÝDRŽ6/10 (- 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ZRUČNOST7/10 (+ 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
[PSYCHICKÉ DOVEDNOSTI]
LHANÍ3/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEOVLÁDÁNÍ5/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
EMPATIE8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
LOGICKÉ MYŠLENÍ7/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST5/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEVĚDOMÍ5/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ODVAHA8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Madelaine Thea Abrahamsen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Profily bytostí-
Přejdi na: