Stjernetegn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemRune Irmgard Proinnseas D7853aa5bf_104080912_o2Latest imagesRegistracePřihlášení

 

 Rune Irmgard Proinnseas

Goto down 
AutorZpráva
Písař
Admin
Písař


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

Rune Irmgard Proinnseas Empty
PříspěvekPředmět: Rune Irmgard Proinnseas   Rune Irmgard Proinnseas I_icon_minitimeFri Aug 26, 2016 10:27 am

Rune Irmgard Proinnseas Image13


ZÁKLADNÍ INFORMACE
[JMÉNO] Rune Irmgard Proinnseas
[POHLAVÍ] Žena
[VĚK] 25
[DATUM NAROZENÍ] 16.6. 1991
[ZNAMENÍ] Blíženci
[BYTOST] Succuba
[RODINA] Matka Iselin †
[V KAPSE] 200 NK



INFORMACE O VZHLEDU, CHARAKTERU A MINULOSTI
[ZJEV]
Rune je poměrně zvláštní dívka, se kterou se nejspíš jen tak někde nesetkáte. Její vlasy jsou bílé jako sníh a oči má světle modré, téměř až průzračné. Vlasy nosí zastřižené nakrátko a nedělá si moc starostí s účesem, ofina jí tvoří přirozenou vlnu a není potřeba vlasy nějak zvlášť upravovat. Její pleť je jako z alabastru, bez jediné poskvrnky. Prakticky byste na ní nenašli skoro žádné znamínko. Za svoji postavu se nemusí vůbec stydět. Je štíhlá, ale zároveň si ponechala ty správné ženské tvary ve správných oblastech. Vzhledem k tvrdému životu neměla moc času na oddych, a tak byste na ní tukových zásob našli pomálu. Čeho má ale podstatně víc, jsou právě svaly, za které se vůbec nemusí stydět. Co se týče jejího vzrůstu, je spíš menší a drobnější, ale její osobnost tento malý nedostatek dokonale vynahrazuje. Ano, je krásná, je to přece succuba a moc dobře to ví.

FACECLAIM: Brittenele Fredericks
ZVLÁŠTNÍ ZNAKY: V nose má stříbrný kroužek. Její vlasy jsou přirozeně úplně bílé.
PRAVÁ PODOBA: Co se týče Runiny pravé podoby, je to trochu složitější. Je to succuba, a tak se její vzhled doplnil o rohy, ocas a křídla. Narozdíl od ostatních succub má dva páry křídel a až na mírně krvavý nádech blan jsou černá stejně jako rohy i ocas.


Rune Irmgard Proinnseas Image14



[OSOBNOST]
​Jejím heslem je: „Poznej svého nepřítele.” Proto bude na všechny bez výjimky milá a přátelská, prakticky ji neuvidíte ve špatné náladě, bude se na vás usmívat, i kdyby vás nenáviděla. Klidně vás bude udržovat v domnění, že vás zbožňuje, a přesto to bude pouze hra. Přetvářka a klam jsou totiž její denní chleba. Ukrývá v sobě spoustu emocí, vztek, zklamání, smutek, ale i radost. Jen ji utlačují právě ty negativní emoce, proto se příliš neprojevuje. Tedy ne ve své čisté podobě.  Napovrch může vypadat šťastně a bezstarostně, ale opak je pravdou.
Uvnitř, pod tou radostnou maskou, se ukrývá srdce ledové královny. Dřív milovala, ale tvrdě kvůli tomu narazila. A tak se tomu začala bránit.
 
Svým zjevem ve všech kolem sebe probouzí radost a dobrou náladu. Vypadá to, že nic neřeší, nad vším jen mávne rukou a je téměř nemožné ji urazit. Dokáže vás podpořit a vzbudit ve vás pocit, že všechno dokážete. Zároveň ji prostě budete zbožňovat.  Svým optimismem si vás jednoduše získá, neodoláte jí. I toho největšího bručouna donutí se usmát.
Má ráda svobodu a to ve všem. Absolutně ve všem. Nerada si nechá něco přikazovat od hloupých a zabedněných lidí, dodržování pravidel jí však problémy nedělá. Pokud jí tedy připadají rozumná a oprávněná. V opačném případě se nebojí ozvat. Ona a vztahy... Velice komplikované. Nejčastější jsou u ní ty na jednu noc, pokud vůbec. Sice s vámi bude velice ráda a nadšeně flirtovat, ale dostat ji do postele bude chtít mnohem víc úsilí. Je totiž dost vybíravá, ačkoliv je succuba a patří to k její podstatě. A když už se vám to náhodou podaří, bude to bez citů. Jakýchkoliv. Může je předstírat, to ano, ale nikdy nebudou pravé ani skutečné. Podá je ovšem tak, že uvěříte, že jdou od srdce. A když se do ní zamilujete? Jí to jen polichotí. Je možné, že když se jí to bude líbit, vrátí se a bude chtít znovu, ale to dělá jen ve výjimečných případech. Nečekejte však od ní po tomhle nějaké „výhody” nebo změnu v chování, stále vás bude brát jako člověka, který se jen pohybuje v jejím okolí. Ona totiž málokoho považuje za přítele. Přátelům obvykle věříte, ne? To ona věří leda sama sobě, spoléhá se pouze na sebe a nečeká od ostatních pomoc jen tak za dobrý pocit.
Má ráda pocit dobývání. A to ať už dobývá ona sama někoho, nebo ať už někdo dobývá ji. S tím, kdo se do ní bez jakékoliv velké snahy zamiluje, ona nikdy nebude. Její potencionální partner pro ni musí být jednoduše výzva. A i pak, když dostane to, co chce, mnohdy ztratí zájem. A její odmítnutí umí zabolet. Dokáže se postarat o to, abyste na ni doopravdy zapomněli a nechali být. Občas se až může zdát, že vám čte myšlenky. 
 
Uvnitř ní je místo vřelého srdce kus ledu, který ještě nikdy od jeho zatvrdnutí neroztál. Chrání se tím. Nenechá nikoho proniknout pod tu přátelskou masku. Dokáže své emoce a city dokonale kontrolovat, může vám lhát do očí a vy to prostě nepoznáte. Tomu se říká léta praxe a velice pevná vůle.
Neradila bych vám ji urážet nebo si ji poštvat proti sobě. Sice jí to neublíží, ale bude si to pamatovat a dá vám to jednou doslova sežrat. V první chvíli si myslíte, že vám to prošlo, ale dříve či později budete litovat. Odplata přijde ve chvíli, kdy byste to nejméně čekali. Ale kdo by ji urážel? A hlavně proč? Pokud nejste blbec a nemáte potřebu všechny okolo urážet a hádat se jen tak z principu, důvod si nenajdete. Rune totiž všichni zbožňují.


FOBIE & STRACHY: Jediným jejím opravdovým strachem je strach ze samoty. Ne že by měla ráda lidi a byla ten dávající typ člověka, ale nemá ráda úplnou osamělost. Druhou její... spíš asi obavou je zamilování se. Bojí se, že se znovu do někoho zamiluje a o toho dotyčného člověka přijde. Proto své srdce raději zatvrdila a nikoho k němu nepouští.
MOTIVACE & CÍLE: Jedno slovo - pomsta. Chce pomstít matku Iselin, zabít Sverreho a vyvraždit všechny fenriry.
MOTTO: Do anything, say anything, fuck anything. No excuses, no apologies, no regrets.
TALENTY: Umí se dobře vyjadřovat a vypravování jí není cizí. Také v sobě má cosi, co snad každého rozveselí, ačkoliv se ona sama o to nesnaží.
SLABÉ STRÁNKY: Občas dokáže být až příliš krutá k těm, kteří o ni mají zájem nebo se do ní dokonce zamilují. Nesnáší naivitu a malé děti. Dětem vlastně vůbec nerozumí a neumí se o ně postarat, mateřský instinkt jí chybí.
ZLOZVYKY: Často si prohrabuje a upravuje vlasy nebo si hraje se svými šperky na rozích
NÁBOŽENSKÉ PŘESVĚDČENÍ: Nevěří v žádné božstvo, spoléhá se pouze sama na sebe. Přesto respektuje přírodu a její zákonitosti.
RUKOPIS: Runin rukopis je sice úhledný a hezky se na něj dívá, ale zároveň jakoby v něm bylo cosi ze vzteku a jejího vysokého sebevědomí. Píše rychle a s papírem se nepáře.


[MINULOST]
​Narodila se v norském hlavním městě a prožila tam celý svůj život. Nezná tedy nic jiného než Oslo. Domovem malé Rune se stal jeden z nejoblíbenějších a nejluxusnějších nevěstinců ve městě. Její matkou byla succuba Iselin, která své dcerce dala opravdu zvláštní jméno. Během svého dlouhého života navštívila mnoho zemí, potkala spoustu lidí a vůbec se neohlížela na národnost. Dle všeho však pocházela z Německa.
Iselin byla jednou ze zaměstnankyň nevěstince a nikdy nikoho nemilovala, pokud pomineme ji samotnou a její dceru. Byla velice oblíbená, dobře placená a doopravdy zkušená. Čas od času z někoho vysála jeho životní energii a byla spokojená. A to až do chvíle, kdy zjistila, že se jí podařilo otěhotnět. Nikdy příliš neřešila ochranu a bezpečný styk, věděla, že je krajně nepravděpodobné, aby otěhotněla s člověkem, a že onemocnět nemůže. Jenže se to jednou stalo. Počala dítě s nějakým Norem, jeho jméno už dávno zapomněla, pravděpodobně to byl jeden z těch bohatých mladých manažerů bez manželky. V práci jí to nijak nepřekáželo - alespoň první měsíce ne, pak už musela přestat a počkat, až porodí. A narodila se jí překrásná holčička s nádhernými bílými vlásky. Tak malá Rune vyrůstala v nevěstinci. Od dětství měla o všem přehled a získala si svým optimismem a věčně dobrou náladou snad všechny ostatní zaměstnance. Odmalička byla hodně samostatná, a tak Iselin nepřekážela v práci. Zhruba v deseti letech se poprvé proměnila do své succubí podoby, a tak už bylo naprosto jasné, že je také succuba. V patnácti měla svého prvního zákazníka a všechno šlo hladce do dne, kdy potkala Sverreho.
Sverre byl v té době zhruba dvacetiletý mladík - blonďatý, modrooký, široká ramena a drsná tvář. Typický Nor. Něco na něm však bylo jinak. A právě to něco sedmnáctiletou Rune zaujalo. Jednoho dne jednoduše přišel do nevěstince, spatřil Rune a chtěl ji. Dostal to, pro co přišel, jenže s tím se nespokojil. Tahle mladá succuba ho zaujala. Začal za ní chodit častěji, seznamovali se, poznávali jeden druhého a pomalu se do sebe zamilovávali. Iselin se to nelíbilo, cítila z něho nebezpečí a temnotu. Nechala si to však pro sebe a nechala Rune, ať se s ním dá oficiálně dohromady. Sverre neměl nic proti tomu, aby i nadále pracovala v nevěstinci jako společnice, pravidelně za ní chodil a nestěžoval si. Zdálo se, že jsou ideální pár. A vydrželo jim to celé tři roky. Dokonce se zasnoubili - požádal ji o ruku na výletě parníkem, svítil měsíc a bylo to šíleně krásné a romantické. Jenže pak Iselin zmizela. Dlouhý rok o ní nikdo neslyšel, Rune se Sverrem po ní pátrali, stejně tak policie, ale nikam to nevedlo. Unesli ji fenrirové.
"Možná bych ti měl něco říct..." Sverre se s obavami v očích zadíval na Rune, svou snoubenku, jak tak seděli uprostřed noci na kraji lesa před stanem. U jejich nohou plápolal malý oheň, kteří spoře osvětloval jejich tváře. Rozhodli se, že se na víkend vypraví na venkov, k lesu a že budou stanovat. Už to byl skoro rok od toho, co Runina matka zmizela.
"Víš, že mně můžeš říct cokoliv, Sverre. Nesmíme před sebou mít žádná tajemství," odpověděla mu tehdy poměrně lehkovážně, co by tak asi před ní mohl tajit strašného, říkala si.
"Měl jsem ti to říct už dávno, jenže to nešlo... Nechtěl jsem, aby sis myslela, že jsem s tebou jenom kvůli tvému původu," krátce se na ni podíval, než sklopil oči k ohništi.
"Mému původu?" zopakovala po něm tázavě a polilo ji horko. On ví, co je zač?
"Vím to. I tvoje matka je taková. Podle ní jsem vlastně poznal tebe," prohlásil a vážně se na ni otočil. "Vím, že jsi succuba. Jsem stejný," zarazil se a nevesele se pousmál, "spíš podobný."
"Jak je možné, že jsem to nepoznala?" hlesla a zmateně si ho začala prohlížet. Nějak jí to nešlo do hlavy. Iselin přece říkala, že jeden druhého poznají.
"Protože nejsem tak docela... bytost. Jsem... fenrir," dostal ze sebe s námahou a poslední slovo téměř nebylo slyšet. Do Rune jakoby uhodil blesk. Vytřeštila na něj oči a krve by se v ní nedořezal. Chvíli jen zírala a pak rázně vstala a klopýtla dozadu.
"A to jsi přede mnou celou tu dobu tajil?! A co teď? Zabiješ mě? Asi sis to vychutnával, co?! Že nic nevím, že ti naivně věřím! Pane bože, jsem to ale blbka!" začala na něho vrčet a prskat, celá se naježila a automaticky se proměnila do své pravé podoby.
"Ne! Nechci tě zabít! Miluju tě, Rune, nehledě na to, kdo jsem nebo kdo jsi ty, jasné? Nikdy bych tě nezabil, nemohl bych," zvedl dlaně v obranném gestu a také vstal. "Nikdy jsem ti nechtěl ublížit, měl jsem strach, že když budeš vědět, kdo jsem, budeš si myslet, že tě jenom zneužívám a že tě chci předvést ostatním. Ale tak to není, já jsem s ostatními skončil, nenávidím je," s bolestí v očích se na ní díval.
"Měl jsi mi to říct," zašeptala, proměnila se zpět do lidské a bez dalšího slova si zalezla do stanu. Rázné a rychlé zapnutí zipu bylo jasným znamením, že nemá lézt za ní dovnitř. A tak se Sverre schoulil do klubíčka u ohně a usnul.
Nemohla spát. Slyšela, jak se venku převaluj, drkotá zuby a chvěje se zimou. Pořád přemýšlela o tom, co jí řekl. Že je fenrir. Jak jen... Cítila se zrazená. Nechtěla už s ním mít nic společného a zároveň mu chtěla věřit, že ji miluje a že by jí nikdy neublížil.
"Pojď dovnitř," sykla na něho nakonec a nechala ho vejít do stanu za ní. Lehl si zády k ní, nejspíš ji nechtěl víc dráždit, ale ona se k němu zezadu přitulila a pošeptala mu tiché: "Promiň."
Vrátili se do města a hned se k nim dostala zpráva, že Iselin našli mimo město celou od krve, v potrhaném oblečení, pokrytou modřinami a šrámy, ale jinak zdravou. Rune k ní se Sverrem okamžitě šli, navštívili ji v nemocnici, ale ani to nešlo podle plánu.
Hned, jak spatřila Sverreho, vytřeštila zděšeně oči a ukázala na něho.
"Ne! On ne! Rune, zlato, nevěř mu! Je to lhář a podvodník, patří k nim!" zaječela.
"To je v pořádku, mami, vím o něm, řekl mi to," utěšovala Rune Iselin, ale ta horečně kroutila hlavou.
"Pořád k nim patří! Má tě k nim dovést, abys jim rodila děti!" obvinila ho hystericky.
"To není pravda, věř mi, prosím, miluju tě, Rune. Kdybych tě k nim měl dovést, dávno bych to udělal, ne?" bránil se Sverre. Rune však nevěděla, čemu má věřit. Jestli své matce nebo snoubenci.
"Na tom něco je..." uznala. "Mami, kde jsi byla?"
"No u nich přece! Unesla mě jeho smečka, chovali se ke mně jak... jak.. k otrokyni! Dělali se mnou hrozné věci..." po tváři jí steklo několik slz.
"Shhh, není to jeho smečka, odešel od nich," uklidňovala ji Rune.
"Já si ale pamatuji, jak o něm mluvili. Jak říkali, že mu musí poslat další instrukce," vzlykla succuba zoufale.
"Dost, ty hloupá ženo!" štěkl zničehonic Sverre. "Dost bylo toho divadla," vycenil tesáky v hrozivém úsměvu a začal se proměňovat v obludného zjizveného vlka, který zabral půlku místnosti. Skočil po Iselin a rozsápal ji na kusy, Rune ani nemrkla. S tlamou plnou krve, kostí a masa a otočil na Rune, aby se vrhl i na ni. Ta se ale stihla rozkoukat a v pudu sebezáchovy proměnit do succubí podoby. Máchla dvěma páry křídel, prolétla oknem a nedbajíc střepů zabodaných do těla vylétla ven.
Následujících několik let se skrývala v okolí Osla, než ucítila nutkání jít kamsi na sever do vesnice. Tam objevila nový domov a možnost jít za tím jediným, co celé ty roky chtěla - pomsta.
ZEMĚ PŮVODU: Norsko
NÁRODNOST: Z matčiny strany Němka, z otcovy Norka



INFORMACE O SCHOPNOSTECH A DOVEDNOSTECH
[SCHOPNOSTI]

ZÁKLADNÍ
ČTENÍ 10/10
PSANÍ 10/10
PLAVÁNÍ 5/10


ROZŠÍŘENÉ
ŠITÍ 5/10
OŠETŘOVÁNÍ 5/10
PŘEŽITÍ 8/10
POULIČNÍ BITKY 7/10


JAZYKY Norština a angličtina


[FYZICKÉ DOVEDNOSTI]

SÍLA6/10 (+ 3)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
RYCHLOST6/10 (- 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
OBRATNOST6/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VÝDRŽ6/10 (- 2)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ZRUČNOST6/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


[PSYCHICKÉ DOVEDNOSTI]


LHANÍ8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEOVLÁDÁNÍ8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
EMPATIE1/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
LOGICKÉ MYŠLENÍ7/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST6/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEVĚDOMÍ9/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ODVAHA8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Rune Irmgard Proinnseas
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Profily bytostí-
Přejdi na: