Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.

PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 

Hospoda U Starého fauna

Goto down 
AutorZpráva
Písař
Admin

Poèet pøíspìvkù : 109

PříspěvekPředmět: Hospoda U Starého fauna    Sun Aug 28, 2016 4:25 pm

Hospoda U Starého fauna je poměrně známá. Není to žádný pajzl, je to pěkná hospůdka, s příjemnou obsluhou a moc dobrý pivem i vínem. Můžete si sednout ven, ale pokud vám bude večerní chlad, nebo polední slunce nepříjemné, klidně si sedněte dovnitř, tam je pár míst taky. Nabízí zde i nějaké jídlo, jako třeba bramborové lupínky, nějaké oříšky a podobné věci. Prostě jenom takové chuťovky, než pořádné jídlo. Jednou za čas se tady taky griluje, tak si můžete dát kousek flákoty, nebo třeba grilovaný hermelín.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Lucius Ettelwen

Poèet pøíspìvkù : 15

PříspěvekPředmět: Re: Hospoda U Starého fauna    Thu Apr 06, 2017 8:21 am

>>>>>chatky>>>>
Došel jsem ke starému faunovy. Už z dálky sem cítil vůni první letošní grilovačky. Nemohl sem se dočkat až si dám pivo a k tomu pořádně propečenou rybu. Sednul sem si ven trošku dál od ostatních ať nikomu nezavazim. Objednal sem si pivo a svojí rybu. Když mi jí obsluha donesla z vervou sem se do ryby pustil. Ani ne za pár minut sem snědl polovinu. Druhou část už sem jen pomalu uždiboval. Byla výborná strašně moc mi chutnala. Objednal sem si další pivo a talíř se zbytkem kostí sem podal obsluze. Zapálil sem si a tehdy mi došlo jak moc málo lidí tady je. Když sem za dnešek skoro nikoho neviděl. Pokrčil sem na tím rameny aspoň bude klid.  Vytahnul sem si knihu a začal číst.

Práva podoba

Ve své pravé podobě vypadá skoro stejně. Jen na čele a na nose se mu objeví lehké ochlupení, na tvářích my vyskočí neúplné kočičí vousy, uši se mu trošku protáhnou s zkroutí do špičky. Prodlouží se mu špičáky a nehty
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Hospoda U Starého fauna
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Herní místa :: Vesnice :: Park-
Přejdi na: