Stjernetegn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemChatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell D7853aa5bf_104080912_o2Latest imagesRegistracePřihlášení

 

 Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Písař
Admin
Písař


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeMon Aug 29, 2016 1:31 pm

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Chatkaknk
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSun Oct 02, 2016 8:31 pm

<< Ohniště u chatek

Šla za mnou. Hah, jak bych mohla pochybovat, že by snad nakonec přece jen odmítla. Spokojeně jsem se pro sebe samolibě ušklíbla a rázně otevřela dveře chatky. Ret mi pořád krvácel, ale na to se neumírá. Kdyby mi nevrazila a nekousla mě, asi bych teď nebyla v tak dobré a natěšené náladě. Jenom jsem nakoukla, jestli tady Asura je a měly jsme štestí. I kdyby náhodou zničehonic přišel, tak co, střílí se copak za sex?
Nic jsem už neřekla, otočila jsem se na Björk a přitiskla znovu svoje rty na její, krev nekrev. Ale tentokrát jsem jí nevrazila. Tentokrát jsem na ní praktikovala veškeré svoje líbací schopnosti a se vším všudy. Proč něco dělat polovičatě, že jo. Ocasem jsem vzrušeně máchala kolem nohou a jednou rukou rovnou a bez vytáček zajela k jejímu klínu. Máme před sebou celej večer a noc. A kdo by sakra pohrdl sexem na přivítanou? Možná bych se na ní mohla trošku přikrmit. Kdy jsem vůbec nakonec z někoho sála energii? Divím se, že ještě žiju. Vlastně se ale nemůžu dočkat, až se zase uvidím s Maddie. Muheheh. Beztak je z toho drobného incidentu ještě pěkně vyjukaná. Panna a ještě k tomu nepolíbená, to aby dneska člověk pohledal. Björk ale rozhodně nevypadala nepolíbeně. A jako panna už vůbec. No, snad se tak bude i chovat. Zatím jsem ještě nezacházela dál, dávala jsem jí - poměrně škodolibě - prostor se projevit. Já jsem udělala krok ke rvačce nebo minimálně k pár ranám, na ní je teď další krok.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSun Oct 02, 2016 9:29 pm

<<< Ohniště

Jasně že jsem šla, jak taky jinak. Byla by blbost nejít, jenom abych jí ukázala, jak moc ji mám na háku. Ale proč bych to jako dělala? Vždyť mám šanci si vrznout, ještě k tomu s touhle blondýnečkou, se kterou je očividně sranda. To, že má nějakého spolubydlu, to mě upřímně ani nenapadlo. A kdyby ano, tak by mi to bylo úplně jedno. Nah, copak já jsem zodpovědná za to, co se líbí ostatním? Nah, ani v nejmenším. Ať si to poslouchá a nebo klidně jde do háje..
Šla jsem za ní, ruce zaražené hluboko v kapsách a na rtech mám potutelný úsměv. Můj pohled směřuje tak nějak napůl na do země a upřímně? Tak trošku pozoruji i ten její rozkošný zadek v těch kraťáscích. Koukala jsem na ni, jak otevřela ty dveře a nejdříve nakoukla.
"Copak, koukáš jestli doma není starej?" Ušklíbnu se, když se zastavím ve dveřích a opřu se ramenem o futra. Jasně, nemohla jsem si tu poznámku odpustit, ale co mohla čekat? Vždyť jí to muselo být jasný.. Ona mě potom radši zřejmě umlčí další polibkem. Upřímně, ta krev v polibku mě trošku vzrušuje. Oh a že ten polibek stojí za to.. Samozřejmě že se taky nenechám zahanbit a tak jí taky předvedu.. Co umím.
Moje ruce putují k lemu toho jejího zatraceného trička. Probůh, jak ten hadr z ní mám stáhnout? By mě asi zabila, kdybych jí něco udělala s křídly.
"Oh bože, sundej ze sebe ten zatracený hard, nebo přísahám, že ho přetrhnu vejpul.." Zavrčím podrážděně do polibku a lehce zatahám za to její tričko. Pomalu, ale jistě, do ní u toho lehce pošťuchuji, aby se dostala k té zatracené posteli. Moje ruce u toho putují po jejím těle a nemilosrdně zajednou i k jejímu klínu.
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeMon Oct 03, 2016 7:39 pm

Jasně, že jsem si dávala záležet na tom, abych jí pořádně zavrtěla zadečkem. Jen ať se pokochá před tím, než pozná opravdovou kvalitu. Spokojená sama se sebou jsem vešla do chatky a nejdřív se porozhlédla, jestli je tam Asura. No, taky jsme mu mohly udělat s Björk menší překvápko. Hehe.
"Jo, tak trochu. Schytala jsem totiž spolubydlu," ušklíbla jsem se a mávla nad tím rukou. Vlastně mi to bylo docela fuk, ať si o tom myslí, co chce. Copak můžu za to, že mám spolubydlícího? Navíc, nestěžuju si. Víc sexy chlápka si snad ani přát nemůžete. Jenže s ním to bylo jen na bázi čirého chtíče, fyzické přitažlivosti a ničem jiném. Žádné city. Taková Maddie na druhou stranu... ta mě zajímala mnohem víc. Pak už jsem ale nechala slova být a raději přešla k něčemu mnohem víc... příjemnému. Taky uměla dost dobře líbat. Jasně, že ne tak dobře jako já, to přece umí málokdo, ať už to zní namyšleně, jak chce.
Docela mě bavilo, jak zápolí s mojí košilí, ale popravdě už jsem se taky nemohla dočkat, až bude dole to moje i to její. "Opovaž se," zasyčela jsem mezi polibky a raději si košili sama sundala. Nechala jsem ji sklouznout na zem, nohou jsem ji odkopla někam stranou a začala z ní stahovat i její oblečení. Když už mě tak začala strkat k posteli, prostě jsem ji chytila za boky, otočila kolem sebe a mrskla s ní proti matraci. Obkročmo jsem si na ni sedla, vklouzla dlaní pod její kalhoty a zase se k ní sklonila, abych ji mohla hladově líbat. Přitom jsem se pořádně snažila, abych se mohla trochu nakrmit.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeThu Oct 06, 2016 3:49 pm

Jenom nad tím pobaveně zakroutím hlavou, když řekne, že schytala spolubydlu. No jo, když má někdo prostě pech. Jasný, taky jsem mohla někoho takového schytat, ale já bych ho, nebo ji vyštvala ještě dřív, než by si stihl vybalit kufry. Však sama Rune poznala, jak moc příjemná dokážu být. A co si budeme, né všem je to příjemné. Ale to není účel.. Já to nedělám, aby se někdo cítil příjemně.
Spokojeně se ušklíbnu, když už je ten hadr dole a mě se tak naskytne vskutku moc pěkný pohled. Ona ze mě začne stahovat moje tričko, které je taky brzy fuč a kraťasy jej během chvilky následují a já se pěkně postarám, aby i ty její byly co nejdříve pryč. Pomalu ji začnu strkat k té posteli, jenomže ona se jaksi chytí iniciativy a prostě mě chytne za boky, otočí mě a mrskne semnou na postel. Dopadnu na ni a automaticky si z nohou zkopnu tenisky. Ona si na mě mezitím obkročmo sedne. Musím slastně zavzdychat, když zajede rukou pod moje kalhotky a do toho mě ještě začne líbat. Jo, tahle něco takového stoprocentně nedělá poprvé. Nicméně, nehodlám tam jenom tak ležet a tak svýma rukama přejíždím po jejích zádech, až narazím na zapínání podprsenky. No jó, léta praxe, kdy jsem rozepínala podprsenky svým protivným spolužačkám (hlavně protože mi přišlo vtipné, že je nosí, ony v nich totiž neměly co nosit) se projevily. Jedním pohybem tak rozepnu zapínání a s trochou její pomoci ta podprsenka letí kamsi pryč. Na chvíli potom cítím, jako kdyby.. Meh, co to bylo? Kdybych věděla čím se živí succuby, bylo by mi hned jasné co to bylo. No jo, prostě se na mě Rune krmila no. To jsem však netušila. Prostě mi to přišlo jako jakési něco, co bylo ovšem během chvilky pryč. Moje ruce nezůstaly na jejích zádech, ale, né zrovna opatrně, zajely do jejích vlasů, tedy, ta jedna, ta druha postupně putovala od jejího hrudníku až k jejím kalhotkám, kde měly způsobit trošku slasti i jí..
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeThu Oct 06, 2016 8:47 pm

Ona by si na spolubydlícího stěžovala, mně vlastně ani tolik nevadil. Aspoň ne Asura. Být to nějakej zapšklej, úzkoprsej homofob... heh, řekněme, že ten by nakonec klidně odešel i sám. No, anebo by taky už nevyšel, vytáhla bych ho v pytli a někde zahrabala. Nebo dala sežrat prasatům. Bydlet s homofobem, bleh, nechápu tyhle lidi. Copak nechápou "žij a nech žít" nebo co? Jedna věc je tohle popichování a urážení, který provozuje Björk, ale věc druhá je myslet to fakt vážně. Ne, nejsem žádná bojovnice za práva LGBT komunity nebo tak něco, ale dokáže mě pěkně vytočit homofobie. Zpět k příjemnějším tématům.
Trvalo to jen kratičký moment, vzala jsem si jen ždibec energie, kterou postrádat moc nebude. Navíc to nebyl nepříjemný pocit, spíš to bylo takové to odevzdání, vydání se napospas a dobrý pocit z darování něčeho, o čem sama Björk ani netušila. Tím jsem ale krmení pro dnešek ukončila a začala ji líbat snad ještě náruživěji. Zapojila jsem i svůj velice šikovný a ohebný jazyk a pomalu rty přecházela přes její čelist, krk, klíční kosti a skončila u dekoltu. Tedy alespoň prozatím. Taky líbala dost dobře, rozhodně se za to nemusela stydět a kupodivu mi přeběhl i mráz po zádech, když se dotkla mého rozkroku. Zajela jsem rukou pod její záda, abych i ji zbavila podprsenky, a s laškovným úšklebkem se sklonila k jejím prsům. Těm jsem věnovala oběma čas zvlášť a dala si záležet. Musím přece dostát své pověsti. Mezitím jsem si na ni spíš lehla a zvedla mezi její nohy koleno, abych ním mohla přesně to jedno citlivé místo mnout a dráždit. A pak jen tak zničehonic jsem ji prostě kousla. A do hezkého místečka, které by bylo vidět, kdyby měla výstřih. Polaskala jsem to zarudlé místo jazykem a na pár vteřin kůži vsála mezi rty, čímž jsem to ještě zvýraznila. Pak kdo si tu značkuje teritorium, ehm.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeFri Oct 07, 2016 11:50 am

Že se něco stalo, to jsem zaznamenala.. Co to ovšem bylo, to jsem neměla nejmenší tušení. Možná se mi to jenom zdálo.. Nijak zvlášť jsem se tím nezabývala, měla jsem mnohem lepší věci na práci, jako třeba užívat si toho, co semnou ta zatracená démonka dělá. Cítila jsem její jazyk a rty na své čelisti, krku a potom i na klíčních kostech. Ach, tohle byla moje slabost. Slastně jsem u toho přivírala oči, protože.. No dobrá, jsem docela ráda, že jsme potkala zrovna tuhle můru a né nikoho jiného.
Moje ruka taky zajela až pod její kalhotky a já jsem ji provokativně začala mnout a hladit, tak abych ji vzrušila, ale né dost. Jako kdybych ji chtěla trošku potrápit..
Ona mezitím i mě zbavila mojí podprsenky no a potom? Ach bože.. Kdyby přeci jenom byla zlý duch, jak se prve dušovala, zřejmě bych přehodnotila své hodnoty, protože tohle.. No jo,bylo to něco docela jiného, než muchlování se ve stanu, když je vám kosa jako prase.
Už jsem to prostě nevydržela a musela jsem zavzdychat, když mě začala dráždit na tom citlivém místě. Ach bože. Moje hlava se tak nějak automaticky trošku zaklonila.
Co přišlo potom, to jsem upřímně nečekala. Ovšem, nemůžu říct, že by mi to nějak vadilo. Jako reakce na to její hryznutí mi z úst vyšlo takové hrdelní zavrčení, jako kdyby vlčí část mě dávala Rune najevo, kdo je tady pán, ovšem zároveň se to smíchalo s stenem, který Rune říkal, jak moc se mi to líbí. Musela jsem se ušklíbnout, když si mě pak Rune označkovala.
"Cože jsi to říkala o tom značkování?" Uchechtnu se a drze pozvednu obočí, u čehož se jí dívám přímo do očí.
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 7:57 pm

Cítila jsem, jak se možnost nakrmení se z Björk lehce zvedla, když jsem jí líbala na čelisti a krku. Ono by se dalo poznat i jinak, že se jí to líbí, ale tohle bylo nejspolehlivější. Čím víc energie si můžeme vzít, tím víc je ten druhý vzrušený a spokojený. Jistě, že mně se líbilo, co se mnou prováděla ona. Jak by taky ne. Zvlášť po tom, co se jí podařilo mě tak úžasně vyprovokovat. To jen tak někdo nesvede. A ta bitka a to kousnutí pak? No prostě nádhera.
"I succuby si rády značkují svá dobytá území," zaculila jsem se spokojeně. Nemohla bych si stěžovat na jediný detail, snad jen na to, že stále na sobě měla ještě jeden kousek oblečení. Tedy kalhotky. Na ty jsem se bez váhání vrhla hned poté, co jsem dokončila svoji "práci" na jejím poprsí, a zuby je stáhla. Přitom jsem se dívala nahoru na ni a v očích mi laškovně jiskřilo. Nakonec jsem si pomohla rukama a stáhla je někam dolů ke kotníkům a pryč na zem. No a poté jsem se s tím přestala párat. Prostě jsem ji chytla za stehna a roztáhla je široko od sebe. Kdyby mi nedělalo dobře to, že jí dělám dobře, pochopitelně bych to nedělala, ale takhle? Takhle mě nic nedrželo. Na rtech mi hrál významný úšklebek a jak jsem tak pomalu sjížděla dlaněmi po vnitřní straně jejích stehen až k tříslům, skláněla jsem se zhruba stejnou rychlostí dolů k jejímu klínu. Nespouštěla jsem z jejího obličeje pohled, který nebyl ani tak svůdný jako spíš požitkářský. A tak jsem se velice zkušeně a protřele začala věnovat jejímu nejintimnějšímu místu odhodlaná ji dneska nechat vyvrcholit alespoň několikrát. My, ženy, to totiž umíme a klidně hned za sebou. Při té myšlence jsem se samolibě pousmála a přidala i prsty. Björk si mohla být jistá, že nespokojená nebude.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 8:12 pm

"Oh, tak pokud to tvoje dobývání zahrnuje tohle, tak to se nechám dobýt klidně několikrát.." Zašeptám a musím u toho trošku zalapat po dechu. Můj pohled směřoval k ní a to zřejmě nebyl zrovna dvakrát dobrý nápad. Ona se na mě totiž taky dívala a svými zuby mi stahovala kalhotky. Cítila jsem její horký dech na své kůži a pomalu mi naskakovala husina. No dobrá, co si budem, byla jsem fakt vlhká, což ona mohla dost dobře vědět. No co no, uvědomujete si, co je ta holka zač? Většina lidí teče jenom z pohledu na ni, natož když vás.. Obstarává..
Poslušně jsem roztáhla nožky, k tomu mě ani moc nutit nemusela. Měla mě upřímně omotanou kolem prstu, ale to jí neříkejte jo?
Moje oči, které ji předtím bedlivě pozorovali, se pomalu zase začali přivírat, jak jsem se snažila soustředit na to, abych jí tady nezačala vzdychat jak divá, ačkoliv ani k tomu jsem neměla daleko. Jenom občas jsem zabloudila pohledem k ní a ona.. Panebože, ten její pohled. No dobrá, tuhle succubu jsem si fakticky oblíbila.
No a vzhledem k tomu, jak se pěkně o mě starala předtím to netrvalo moc dlouho. A ach bože, ten pocit, když jsem vyvrcholila? Slastné zavzdychání, moje ruce pevně svírali prostěradlo pode mnou, jako kdybych snad měla strach, že brzy odletím. A taky že jsem málem odletěla. Mojím tělem procházely vlny orgasmu a já v ten moment byla úplně na jiném místě.
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 8:27 pm

"Jak jsem říkala: Přijď kdykoliv," odvětila jsem s mírným pokrčením ramen a rošťáčkým úsměvem. Mileráda jí vyhovím, pokud znovu přijde. Ona totiž ta slovní a pak i přestní přestřelka nebyla vůbec k zahození, víte? Po nějakým tom vzrůšu jsem prahla od momentu, co jsem sem dorazila. Nepočítaje Almudra mířícího na Asuru. Ale to nebylo nic pro mé až tak neobvyklýho. Teď jsem však měla na práci něco úplně jiného a že bylo nad čím přemýšlet. Byla jsem si vědoma svých předností a, někdo by řekl, sprostě jich využívám. A proč taky ne? Někdo dostal naděleno tam, já zase tady. Jsem succuba, probůh.
Pohled na ni, jak přivírá oči a ze všech sil se snaží, aby to nevypadalo, že je pomalu hotová už teď, mě uspokojoval sám o sobě. Poměrně dost mi to hladilo ego a byla jsem na sebe jaksepatří hrdá. Kdybych neměla plnou pusu práce (heheh), tak bych se jí i smála a utrousila jednu dvě trefné poznámky, ale raději jsem se soustředila na to, aby vlhla ještě víc. Teda pokud to vůbec ještě šlo, že jo. Nechutnala nijak špatně a můj hbitý jazyk neotálel. Stejně tak ani prsty a rty, které jsem do toho zapojovala stejně tak často. Ona je totiž důležitá spolupráce, nemůžete furt dělat jenom to jedno a čekat bůhvíjaké výsledky. Musíte být nápadití a překvapiví. A i když se Björk snažila fakt hodně, to, že se udělala, by viděl i slepej. Schválně jsem ještě přidala na intenzitě, aby si vyvrcholení naplno vychutnala, načež jsem zbrzdila a olízala si prsty, upírajíc na ni pohled. Hrudník se jí zvedal a v pěstech drtila prostěradlo. Ještě by mě mohl někdo poplácat po zádech. Natáhla jsem se k ní a políbila ji, jen ať se taky ochutná. Ono na tom ale není nic nechutnýho, spousta lidí kolem toho dělá cavyky a všechno je to zbytečný. Masírovala jsem jí přitom prsa a stehnem se pomalu, ale důrazně třela o její rozkrok. Můj výraz byl víc než vítězoslavný. Napovídal však tomu, že ještě ani zdaleka nejsme u konce.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 8:47 pm

"To si piš, že sakra přijdu.." Oh můj bože, tohle.. Tohle co mi dělala? Né že bych byla nějak mega ultra zkušená, promiskuitní žena, nicméně, tohle byl jeden z nejlepších sexuálních zážitků, co jsem kdy zažila. Ať už co se týče žen, či můžu, nebo obojího zároveň. No jo, prostě succubí nátura se nezapře a v tomhle případě mi to ani v nejmenším nevadilo.
Jasně že jsem se snažila trošku mírnit, přeci jenom, nemohla jsem ji do nekonečna urážet a pak se roztéct při prvních jejích dotecích. Což jsem v podstatě udělala.. Protože.. Ahh.. Ty vole.. Ale ona to nemusí úplně vědět ne? Ačkoliv, toho by si nevšiml snad jenom slepý, nebo hloupý. Netušila jsem, jestli jsem dosáhla nejvyššího bodu scvé vlhkosti, ale rozhodně jsem byla dost blízko. Její hbitý jazyk se zdál tam dole ještě hbitější, než když znásilňoval moji pusu. Né fakt a do toho ty prsty a prostě..
No, prostě se mi nikdo nemůže divit, že jsem se prostě udělala. A jak se říká v angličtině, udělala jsem se big time, nebo tak něco. Když přešlo to prvotní, co mě odstřelilo zhruba asi tak do jiné galaxie, tak jsem upřela pohled na ni. Ona si zrovna olizovala prsty.. Nevědomky jsem si zkousnula spodní ret. Ona si ho ovšem potom taky uzmula a rovnou mě políbila. No co si budeme nalhávat, já věděla, jak chutná ženská a rozhodně to nebylo něco odpornýho. Sebe jsem však, pokud vím, neochutnala. Obvzlášť né z tak šikovné a rozkošné tlamičky, jako byla ta od Rune. A ona si ta můra dokonce nedala pokoj. Její stehno se třelo o můj rozkrok a já.. Ach bože, no a co, tak mi do toho polibku proniklo pár slastných stenů. Do toho jak obstarávala moje prsa?
Nicméně, tahle pozice nic nedělají nafukovací panny se mi nelíbila, tudíž jsem se sama chytla iniciativy. Moje ruka prostě nemilosrdně putovala do jejích kalhotek a tentokrát to nebylo jenom nevinné dráždění. Tentokrát jsem jí prostě začala způsobovat rozkoš a že mi to šlo. Jedna ruka ji obstarávala a ta druhá jedním ladným pohybem roztrhnula její rozkošné kalhotky. No co, určitě jich má hodně. No a tak jsme se tak nějak uspokojovaly navzájem, mezitím co naše jazyky znásilňovali pusu té druhé a prostě. Ahh..
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 9:17 pm

Spokojená sama se sebou jsem se jejímu ujištění zakřenila. Nevypadala úplně nezkušeně, ale nějak zvlášť protřele taky ne. Však to znáte, velká slova a tak podobně. Ale na nevinnost Maddie nemá nikdo. A to bylo nejspíš to, co se mi na ní tak líbilo. Ale to se dělá, spát s někým a přemýšlet přitom nad někým úplně jiným? No, ne že bych to často nedělala ve své bývalé práci, ale tam se to občas fakt nedalo vydržet. Někteří byli fakt polena. Anebo taky prostě pitomečci.
Nemůžu přece dovolit, aby na mě jen tak zapomněla. Musím se jí vrýt do paměti a do podvědomí. Chci, aby si pokaždé, kdy bude s někým v posteli, vzpomněla na mě. A pokud někdy přijde a zaklepe na dveře chatky, nebudu proti. Nějaké to rozptýlení se vždycky hodí. Velice snaživě jsem se věnovala jejímu klínu tak, až se její mysl octla někde mimo planetu zemi. Trošku jsem se na jejích pocitech přikrmila, ale vzhledem k tomu, že v tu chvíli byla tak mimo, ničeho si všimnout tentokrát nemohla. Proč toho nevyužít, vždyť by bylo tak silného orgasmu škoda. Neotálela jsem a vrhla se na její rty, nebyly to takové ty typické zuřivé a dravé polibky, ale byla v nich ta pravá vášeň a chtíč, do toho jsem zapojila dlaně a kolínko a nedala jí tak prakticky ani chvilku si oddychnout. Když už si to má užít, tak naplno a se vším všudy. Tentokrát se do toho ale vložila pořádně i ona a zaútočila na můj rozkrok. Nestěžovala bych si. Tiše jsem jí slastně zavrněla do rtů a kousla ji. Ne tolik, aby jí tekla krev, ale dostatečně na to, aby jí ret začal lehce pulzovat. Palci jsem kroužila přes její prsa a třela jsem se o něco rychleji. Tahle noc bude dlouhá, to nám muselo být oběma jasné. A taky že ano. Jakožto succuba mám v tomhle prostě výdrž a navíc jsem si dala za cíl udělat z téhle noci její nejlepší a takovou, která ji navnadí na návrat. Což se mi doufám povedlo. Tak trochu jsem zneužila naší schopnosti udělat se několikrát během relativně krátkého času a činila se. A i Björk se to u mě několikrát podařilo, rozhodně patřila k těm lepším sexuálním partnerům. Někdy hodně pozdě (nebo taky brzo, záleží na úhlu pohledu) jsme to nakonec zapíchly.
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitimeSat Oct 08, 2016 9:29 pm

Jo, tím, že ještě na dveře její chatky někdy zaklepu, tím si mohla být dost jistá. Vzhledem k tomu, že většina lidí tady nevypadala zrovna.. No chápete, těžko tady někoho sbalím na jednu noc. Navíc s tím, co tady teď zažívám? Proč bych to proboha dělala, abych se nevrátila? Tady nešlo o ego, nebo tak.. Tady šlo čistě o to, že Rune mi způsobovala takovou rozkoš, že by byla největší kolosální kravina se jí potom vyhýbat. Né že bych za ní přišla škemrat, ale chápete..
No jo, jak jsem se prve udělala, vybuchoval mi mozek, byla jsem někde úúplně jinde. No a samozřejmě jsem potom neotálela a snažila se to Rune patřične oplatit. Ona mezitím palcem kroužila koelm mých prsou a.. Myslím, že o šikovnosti jejích rukou jsem se pro dnešek nabásnila dost. Nezkutečně mě vzrušovalo, jak mi vzdychala do polibku a jak mě potom kousla? Donutila jsem ji chtíc, nechtíc (ačkoliv doufám že chtíc, protože jinak chudák holka) jsem ji přetočila pod sebe. Jo, tohle měla být dlouhá noc. A taky že byla. Plná rozkoše. A sakra že stála za to. Bylo hodně nad ránem, když jsme to potom zapíchly. Počkala jsem, až Rune odpadne a bude spát, nebo tak něco a potom jsem si postupně posbírala veškeré své oblečení, abych mohla vypadnout. Teda, až na kalhotky, ty jsem z nějakého důvodu neuměla najít, tudíž se nejspíš ještě pořád válí po jejím pokoji.

> pryč
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell   Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Chatka č. 1 - Rune Irmgard Proinnseas, Asura Mitchell
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chatka č. 5 - Björk, Georgina Jacqueline O'Brien
» Chatka č. 2 - Rikke Tobe Kjellaug (+ její bratr)
» Chatka č. 6 - Nicholas Kenneth
» Chatka č. 3 - Alciellë, Alistair "Moon" Bates
» Chatka č. 4 - Lucius Ettelwen, Clyde Kingsley

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Herní místa :: Vesnice :: Obydlí-
Přejdi na: