Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Asura Mitchell

Goto down 
AutorZpráva
Asura

avatar

Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 30. 08. 16
Age : 29

PříspěvekPředmět: Asura Mitchell   Tue Aug 30, 2016 6:48 pm

Pohlavie: Muž
Vek: 26 rokov
Dátum narodenia: 12.12. 1989
Znamenie: Strelec
Bytosť: Lykantrop
Rodina:
sestra Yasmine, o ktorej však nevie
V kapse: 200 NK


Zjav:
Hriešna krása. To je prvé, čo si na Asurovi všimnete. Je tak krásny, až by to malo byť nezákonné a on si je toho viac ako len vedomý. Keďže po matke je Ind, vplýva značne exotickým dojmom a to s jeho úžasnou vizážou vytvára opojný kokteil zmyselnosti. To celé ešte viac podtrhuje jeho skoro 2m výška a vypracované telo. Rozhodne teda nie je žiadne tintítko a pravý hák by ste od neho teda dostať nechceli. Je majiteľom dvoch veľkých, čiernych očí, u ktorých skoro nie je možné rozoznať zreničku od dúhovky. O to ľahšie vás tak dokážu polapiť do svojej hutnej temnoty a už vás nepustiť. Vlasy tmavohnedej, až čiernej farby, máva vždy vyčesané dohora, no často sú rozstrapatené, takže budia dojem neupravenosti. Všetci však usúdime, že na ňom vyzerajú vždy veľmi dobre, či už sú neupravené alebo hej. Vždy si necháva rásť kratšiu bradu.
Čo sa týka oblečenia, najčastejšie na ňom môžete vidieť klasicky džínsy alebo rifle, tričko, sem-tam košeľu a za chladnejšieho počasia čiernu koženú bundu, alebo nejaké mikiny či tak.

Faceclaim: Rohit Khandelwal
Zvláštne znaky: Krížom cez celý chrbát sa mu tiahne veľká hlboká jazva. Na ramene má tetovanie troch škrabancov z ktorých vyliezajú krvavé pazúry.
Pravá podoba: Vo svojom skutočnom zjave má navyše len pár čiernych špicatých uší, huňatý chvost a jasných žltých očí. Horšie je to s jeho premenou podobou. Na vlkolaka je pomerne veľký, no na jeho agilitách to nijako neuberá. Má hustú čiernu srsť, len okolo očí ju má sfarbenú z neznámeho dôvodu na bielo.

Osobnosť:
Temnota, nebezpečenstvo, divokosť, lov, to všetko Asuru vystihuje. Neustále sa nachádza v ostražitosti, pozorne sleduje svoje okolie, automaticky analyzuje každého človeka, ktorého uvidí. Je nemožné sa k nemu priblížiť tak, aby si toho nevšimol. Ak ho niekto náhle ohrozí, vždy jedná inštinktívne a teda môže po vás v takej chvíli pokojne aj skočiť. Prinajlepšom len ako človek, v horšom prípade ako vlk. Neznamená to však, že by bol nejako nervózny alebo napnutý, to ani zďaleka. Rokmi je toto pre neho zaužívaná vec, ktorú už robí tak automaticky, že si to ani neuvedomuje.
Navzdory tomu, že je vlkolak, naučil sa udržiavať si chladnú hlavu a emócie na uzde. Nedá sa teda len tak vyprovokovať, ale predsa len, nie vždy to ide. Ak sa teda stane, že sa naštve a on vybuchne, zvyčajne to máva skutočne fatálne následky. Nie je nič neobvyklé, ak vtedy niekto príde o život. To však nie je vec, čo by Asuru nejako trápila. Už dávno totiž potlačil svoje pocity hlboko do úzadia a okrem hnevu a pôžitku nič iné nepociťuje. Okrem čierno-čiernej temnoty, ktorá ukrýva mnohých démonov, sa v ňom nič pozitívne nenachádza. Nedokáže niekomu dať lásku, ale paradoxne ju často vyvoláva u druhých. Inak necíti radosť, smútok, strach...To však neznamená, že nedokáže tie pocity predstierať. Jediný okamih, kedy môžete mať z neho dojem skutočnej bezcitnej osoby, je keď sa naštve alebo len nemá náladu. Nemá ani svedomie, takže nevidí dôvod sa z niečoho kajať a teda niečo ako „prepáč“ v jeho slovníku rozhodne nenájdete. Hovoríte si, že by z neho bol výborný zabijak? Tak to ste na správnej adrese.
Ako už bolo spomenuté, Asura je lovec a lovením sa teda aj živil a samozrejme je v ňom setsakra dobrý. Miluje ten adrenalín, ktorý sa mu vkráda do žíl, keď svoju korisť  naháňa, je jedno akým spôsobom, a následne zabíja. Zároveň má rád aj to, keď v druhých vyvoláva strach a neistotu. Preto niekedy najprv začína tichým prenasledovaním, kedy svoju korisť zneistí, až sa stane paranoidnou a často ju tak doženie až k šaleniu. S obľubou sa pohybuje za hranicami zákona a viac ako len rád porušuje akékoľvek pravidlá. Nenávidí totiž stereotyp života a teda rád vyhľadáva nebezpečenstvo. Pokúša hranice svoje i druhých, ale na druhú stranu vie, kedy je toho dosť. Preto vás asi neprekvapím, že ak k niečomu Asura prechováva lásku, tak je to jeho motorka. Je totiž veľmi nezávislý a miluje pocit slobody, zrejme aj preto nenávidí pravidlá. Keď jazdí na motorke, cíti úplne podobnú slobodnú eufóriu, ako keď sa ako vlk prebehne po lese. Ďalšia vec, ktorú má rád a nedal by na ňu dopustiť je fajčenie, ale to asi nikoho neprekvapí.
Bežne sa však správa ako bezstarostný mladík, ktorý ma všetko na háku a rád okolo seba trúsi sarkastické poznámky. Skutočne veľmi rád popichuje druhých ľudí a ak sa vy posnažíte to otočiť proti nemu, dokáže to on otočiť spätne proti vám. Často sa javí značne arogantne, je drzý, sebecký a sebavedomie mu taktiež nechýba. Je nedôverčivý a niečo ako priateľstvo mu nič nehovorí. Vždy sa spolieha len výlučne sám na seba, pretože rokmi zistil, že to sa mu vyplatí zo všetkého najviac. Uznáva len jeden typ vzťahu a to pracovný. Úprimnosť tiež nepatrí k jeho silným stránkam. V minúte si dokáže bez mrknutia oka vymyslieť hocijakú lož a predniesť vám ju tak presvedčivo, že nebudete mať jediný dôvod rozmýšľať nad tým, že by vám mohol klamať. Hlavne ak ste žena a on na vás použije jeho patentovaný trocha pokrivený úsmev z ktorého idú všetky do kolien.
Och, áno, Asura miluje ženy. Berie ich však len ako hračky, paradoxne narozdiel od svojej motorky. Rád flirtuje a dobíja, má rád výzvy, no vždy sa mu podarí každú rýchlo namotať a dostať tam, kam chce. Potom si s nimi samozrejme užije a následne bez hocijakých zbytočných kecov odkopne. Nevidí totiž v ženách žiadnu inú perspektívu okrem toho, že ho majú uspokojiť. Zároveň je ale sex jediná sféra, v ktorej dokáže aj dať, nie len brať.
Čo sa týka jeho vlčej stránky, Asura je skutočná beštia. Jeho vlk by sa inak ako démonom ani nazvať nedal. Za úplnku sa z neho stáva skutočne jedno nebezpečné, zabijácke monštrum, ktorému by ste sa mali vyhnúť jedným veľkým oblúkom. Hlavne odtiaľto pramenia Asurove predátorské sklony. Preto ak aj stratí kontrolu a prenechá ju tak svojej vlčej stránke, rozhodne potečie krv.
Hoci by sa to tak mohlo zdať, Asura nie je žiadny psychopat, síce sa často nachádza na hranici medzi šialenstvom a zdravým rozumom.

Fóbie & Strachy: Z čoho má skutočný strach a ani si to riadne neuvedomuje, sú vzťahy. Bojí sa totiž odsúdenia a toho, že ak by si niekoho príliš pustil k telu, mohol by odhaliť démonov ukrývajúcich sa v jeho temnote.
Motivácie & ciele: Jedinou Asurovou životnou motiváciou je zrejme len čisté prežitie. Za roky svojej existencie už dávno pri svojom živote stratil nádej na nejaké sny, či ciele, ktoré by chcel dosiahnuť.
Motto: Whatever you do, don't be afraid of the dark.
Talenty: Je veľmi dobrý zabijak, dokáže zabíjať rôznymi spôsobmi, aké vás len napadnú. Od rýchlej smrti, až po mučivú, kedy už o koniec budete samy škemrať. Podobne má talent na bojové umenia.
Slabé stránky: Je absolútne neempatický, často nedokáže rozoznávať vlastné pocity, nie ešte iných. Nedokáže niekoho podporiť, utíšiť, podržať. Pohŕda slabými, naivnými a precitlivelými osobnosťami.
Zlozvyky: Keď je frustrovaný, s nervami v koncoch, tak si prečesáva prstami vlasy.
Náboženské presvedčenie: Žiadne, Asura je absolútny ateista. Zastáva názor, že on a Boh sa opustili už dávno.
Rukopis: Asura hoci píše rýchlo, tak píše značne čitateľne. Má pomerne kaligrafické písmo, pri niektorých písmenách preťahuje do rôznych slučiek. Píše výlučne písaným a trocha nakláňa písmo doprava.


Minulosť:
Asura sa narodil za jednej chladnej noci v New Yorku. Už jeho meno, ktoré v hindčine znamená démon, zjavne predpovedalo, akým smerom sa jeho život uberie. Jeho matka bola Indka, ktorá prišla do Ameriky za lepším životom, ale nakoniec skončila len ako prostitútka. Otec bol teda neznámy, ale nikdy to nebola vec, čo by Asuru nejak trápila.
Už od mala to bol teda chalan ulice. S matkou žili v jednom malom špinavom byte, pričom ona bola väčšinu času preč v klube a teda býval malý dlho sám doma. Bol teda zázrak, že sa mu nikdy nič nestalo. Matku vídaval len ráno a doobeda, pretože už od poobedia makala, aby ich uživila. Takto to fungovalo do jeho 5 rokov, kedy do ich bytu vtrhla sociálka a Asuru zobrali do detského domova. Zjavne ich musel nahlásiť niekto zo susedov, ktorý sa na to už nemohol dívať.
Tak sa malý Asura riadne podvyživený a bez akéhokoľvek vychovania ocitol v detskom domove. Prvé dni boli pre neho veľmi stresujúce, chcel sa silou mocou vrátiť k svojej matke. Časom však pochopil, že to nemá zmysel a tak toho nechal. Snažili sa ho tam trocha prevychovať, ale nikdy sa im to poriadne nepodarilo. Asura to tam nenávidel, cítil sa tam ako v nejako väzení a teda pri každej možnej príležitosti zdrhol preč. Takto spätne jediné plus, ktoré na tom videl bolo to, že mu tam dali vzdelanie. Pri matke by sa ho dočkal asi len sťažka. Potuloval sa New Yorskými ulicami a pozoroval ostatných ľudí, život na ulici.
Raz keď tak kráčal ulicou, vošiel do jedného menšieho obchodíku. Prechádzal pomedzi regále a závidel ľuďom, že aj on si nemôže dovoliť nejakú tú tyčinku. Vtedy mu v hlave skrsol menší nápad. Nenápadne si strčil jednu tyčinku do bundy a odišiel. Páčil sa mu ten pocit, že robí druhým takto naprotiven. Veď prečo aj on by nemohol mať nárok na tyčinku ako ostatné deti? Len preto, že je z decáku? A že si ju ukradol? No a čo, on má tiež rovnaké práva ako iní a keď to nejde tak, tak to ide onak. Takto v tom pokračoval aj ďalej, sem-tam si niekde niečo potiahol a po čase začal takto poťahovať aj peňaženky ľuďom z kapies, nie len tyčinky z regálov. Peniaze potom dával starším deckám, ktoré mu naoplátku zohnali nejaké hračky či sladkosti. Tešilo ho, že takto porušuje pravidlá, videl v tom svoju slobodu a hoci mal z toho často problémy, nechcel sa zbaviť toho pocitu, ktorý mu to dodávalo.
Ako starší a hlavne s hormónmi na pochode sa často dostával do potýčok s ostatnými chalanmi, či už v decáku alebo v škole. Utekal čoraz častejšie, chodieval za školu, vandalizoval. Tak sa už v 14 rokov dostal do jednej partie, vďaka ktorej sa dostal k cigaretám a alkoholu. Pomáhal im vykrádať menšie obchody a krámky. Bol šikovný a vďaka tomu sa dostal rýchlo do popredia. V jeho 15 rokoch sa pridal k menšiemu miestnemu gangu. V tom roku sa dostavila za úplnku aj jeho prvá premena na vlkolaka. Vtedy sa na druhý deň zobudil v jednej zapadnutej uličke, celý krvavý a vedľa neho ležalo roztrhané telo bezdomovca. Postavil sa, podišiel k telu a hodnú chvíľu sa naň pozeral. V tej chvíli nastal akýsi zlom, pretože si rozspomenul, čo sa v tú noc stalo a jemu sa tá predstava jednoducho páčila. Zároveň mu tak v hlave skrsol pre neho brilantný plán. Odvety sa New Yorkom roky niesli zvesti o čiernom démonovi, ktorý sa potuluje za úplnku temnými uličkami mesta.
S gangom sa neskôr zúčastnil jednej väčšej vykrádačky obchodného centra, ktorá sa im podarila. Mal z toho slušnú čiastku. Za tú si zaplatil kurzy bojových umení, kde zistil, že má na ne talent. Takto fungoval ďalšie tri roky až do 18, kedy konečne vypadol s decáku. Vďaka ukradnutým peniazom si mohol dovoliť menší byt. Zároveň si zaplatil výučbu streľby a získal tak zbrojný pas. Skrz kontakty si potom pozháňal rôzne zbrane a konečne sa mohol venovať tomu, čomu chcel už od vtedy, čo zabil prvýkrát toho bezdomovca...Byť nájomným vrahom.
To sa mu aj splnilo a bol v tom prekliato dobrý. U mafie sa stal pomerne známym a nemal núdzu o zakázky. Zabíjal rôznymi spôsobmi, to záviselo od objednávky. Najradšej však lovil vo svojej vlčej podobe, kedy si užíval ten krik obeti, keď ju doháňal a vzápätí trhal na kúsky. New Yorkom sa tak ešte viac niesli povery o Temnom démonovi. Ľudia sa tak po večeroch báli vyjsť do ulíc, čo bolo pre Asuru ako kompliment. Páčilo sa mu, že mali ľudia strach. Naďalej sa samozrejme venoval ako bojovým umeniam, tak sa zlepšoval aj v boji so zbraňami, či už klasickými alebo strelnými. U mafie sa stal neskutočne obľúbeným a neskôr si ho volali sem-tam aj k nejakým tým lúpežiam, pri ktorých bolo nevyhnutné zabíjať. Na svojom úcte vďaka tomu mal veľmi pekné čiastky. Nikdy sa však nepridal do ich "rodiny", vždy bol len outsiderom, hoci ho k sebe volali.
Dostal sa tak na samý vrchol, nemal núdzu o peniaze. Žil naprosto hýrivým životom, užíval si ho plnými dúškami. Keď mal voľno, väčšinu času trávil v rôznych kluboch alebo v prítomnosti žien, ktoré ho uspokojovali. Samozrejme, alkohol vždy tiekol prúdom, ale k drogám sa nikdy neriblížil. Maximálne len cigarety, ale nič iné. Miloval tento svoj štýl života, pretože ho žil presne tak, ako chcel. Všetko bolo tak, ako on chcel. Život bez nejakých pevných pravidiel, ktoré zväzovali normálnych ľudí.
Bolo tak pre neho ľahšie zdrhnúť, keď jedného roku vyhlásili odmenu za polapenie údajného "Temného démona." Vtedy pocítil nutkanie odísť do Nórska a tak zobral najnutnejšie veci, predal byt a potajme zdrhol zo Štátov do Severnej Eúropy, do Nórska, kde objavil dedinku Stjernetegn.

Zem pôvodu: Spojené Štáty, New York
Národnosť: Z otcovej zrejme Američan, z matkinej Ind


Schopnosti
ZÁKLADNÉ
Čítanie 10/10
Písanie 10/10
Riadenie 8/10
Plávanie 6/10

ROZŠÍRENÉ
Ošetrovanie 6/10
Bojové umenia 9/10
Boj s rôznymi zbraňami 9/10
Varenie 4/10

JAZYKY
Okrem angličtiny ovláda len hindčinu a to len rozprávanou formou.

Fyzické schopnosti
SÍLA7/10 (+ 2)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
RYCHLOST6/10 (+ 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
OBRATNOST6/10 (- 2)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VÝDRŽ6/10 (- 1)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ZRUČNOST5/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Psychické schopnosti
LHANÍ7/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEOVLÁDÁNÍ5/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
EMPATIE1/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬
LOGICKÉ MYŠLENÍ7/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST7/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
SEBEVĚDOMÍ8/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ODVAHA9/10
▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Naposledy upravil Asura dne Thu Sep 01, 2016 8:43 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Asura Mitchell   Tue Aug 30, 2016 7:24 pm

Vítej u nás! Smile
Ani jedna nevidíme nejmenší problém, takže můžeš směle do hry Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Asura Mitchell
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Profily bytostí-
Přejdi na: