Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Formulář

Goto down 
AutorZpráva
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Formulář    Sun Sep 11, 2016 7:09 pm

NÁZEV: Každé dobrodružství potřebuje svůj název. Může se jmenovat Bílý jelen podle jelena, který se v dobrodružství má objevit, anebo také Přízrak z lesa, aby to neprozradilo děj.


ÚVOD: Sepište nějaký úvodní příspěvek, který hráče uvede do hry a na který budpu moci reagovat. Neměl by být moc dlouhý, ale zase ne na dva řádky.
Např.: Jednoho deštivého podzimního dne se na nástěnce na náměstí objevil kus papíru a na něm stálo: „Hledá se odvážný dobrodruh s detektivním duchem na jistou práci, za níž nabízím velkou odměnu. Více podrobností se případný zájemce dozví dnes v podvečer, jestliže přijde do knihovny.” Kdovíproč vás tato nabídka zaujala a šli jste se podívat na tajemného pisatele. A nebyli jste sami.


ÚČASTNÍCI: Sem napište, kolik postav se dobrodružství smí zúčastnit. Pokud je to jedno, napište neomezeně. Dál sem můžete napsat vaše požadavky na postavy - např. že musí být mužského pohlaví, že to musí být zemní znamení atp.


ÚROVEŇ NEBEZPEČÍ/OBTÍŽNOSTI: 
1 - Vlásek nebude zkřiven, nehrozí žádná zranění
2 - Téměř bez rizika, při vynaložení velkého úsilí a přidání vlastní blbosti, se může postava zranit
3 - Možnost modřin, drobných oděrek, výjimečně zlomeniny, inteligentní postava/hráč nemá problém
4 - Pravděpodobně někdo přijde k úrazu, ale riziko smrti je mizivé (nevztahuje se na vlastní blbost)
5 - Obtížné, bude to chtít hodně mazanosti, aby postava vyvázla bez vážnějšího postihu
6 - Velice, velice obtížné, je tu jistá šance, že postava zemře


Je možné, že se ve vašem dobrodružství budou úrovně prolínat nebo že se v ní možná vyskytne jen jedna krátká nebezpečná situace, proto stačí napsat třeba 1-2 a nebrát v potaz tu jednu scénu.


ZAČÁTEK: Napište datum, kdy dobrodružství odstartuje. Pište reálný den, herní čas se na dobrodružství žádným způsobem nevztahuje, pokud to vyloženě neurčí Vypravěč v pravidlech. Pokud potřebujete určitý počet zúčastněných postav, stačí sem napsat něco ve smyslu „až se přihlásí dost postav” a nemusíte psát datum.


PRAVIDLA: Samozřejmě platí všechna ostatní pravidla jako ve volné hře, ale je pár věcí, které si může (a vlastně i musí) Vypravěč určit sám. To, zda mohou hráči s postavou mezitím hrát i ve volné hře, jak často mají psát příspěvky, jestli mají dodržovat pořadí příspěvků (případně i to, jak dlouhé mají být atp.) a ve výjimečných případech také to, jestli se následky přenáší do volné hry (u obtížnosti 5 a 6 se následky nemusí přenášet - např. těžká zranění, smrt, psychické otřesy...). Některá dobrodružství mohou ale fungovat také tak, že se odehrají a pak se ve hře dělá, že se vůbec nic z toho nestalo, postavy, které se tam potkaly, se neznají, nezažily to, co zažily atd. To ale raději diskutujte přímo s vámi, poradíme vám.


ODMĚNY: Tohle pošlete jen nám do zpráv, nezveřejňujte to ostatním hráčům! Pokud nevíte, můžeme vám poradit, anebo si to můžete rozmyslet v průběhu.


POZNÁMKY: Sem můžete přidat další informace potřebné k dobrodružství - třeba seznam NPC postav s jejich popisem, které postavy v dobrodružství už potkaly, mapy, dokumenty, texty... Tohle je však nepovinná položka.


Jakmile budete mít tohle sepsané, pošlete to Písaři do soukromých zpráv. My si to pročteme a obratem vám dáme vědět, zda můžete dobrodružství přidat jako nové téma do fóra Dobrodružství nebo jestli máte ještě něco upravit.
Smíte se účastnit, kolika chcete dobrodružství, ale musíte ve všech pravidelně přispívat. Ne že uvidíme, jak si trajdáte ve volné hře, ale na dobrodružství kašlete. Pokud se neomluvíte Vypravěči a do týdne neodepíšete, přijde postava o jeden bod z nejvyšší dovednosti.
Vypravěč si smí vybírat z přihlášených, primárně by však měl přijímat ty, kdo v žádném dobrodružství ještě nejsou. Vypravěč se pochopitelně nesmí účastnit svého vlastního dobrodružství.
Počtem odehraných dobrodružství se pak můžete pyšnit ve svém profilu. Stejně tak vám může být odebráno právo se jich účastnit, pokud nějakým způsobem porušíte pravidla hry.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Formulář
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Akce :: Dobrodružství-
Přejdi na: