Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Yves Rousseau

Goto down 
AutorZpráva
Yves RousseauPoèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 09. 16

PříspěvekPředmět: Yves Rousseau   Tue Sep 13, 2016 12:12 am

ZÁKLADNÍ INFORMACE
[JMÉNO] Yves Rousseau
[POHLAVÍ] Žena
[VĚK] 20
[DATUM NAROZENÍ] 20. 3. 1996
[ZNAMENÍ] Ryba
[BYTOST] Mořská panna
[RODINA] Žádný hrající příbuzný

INFORMACE O VZHLEDU, CHARAKTERU A MINULOSTI
Yves je na první pohled mladá a ne moc výrazná dívka. Výrazné jsou na ní asi jen její zrzavé vlnité vlasy, které se tak ráda vlní. Kontrastují se světle zelenýma očima umístěné v její pihaté tváři. Má spíše sportovní postavu, především silné a vypracované nohy. Dříve se vždy ráda malovala, i když neměla moc líčidel, ale o to víc se snažila ze své jedné paletky vytvořit více barevných kombinací. Oblékala se většinou elegantně, ráda nosila různé šaty, ale kupodivu nenosila moc sukně. Místo nich raději sáhla po džínových šortkách. Častokrát nosila různé šperky a proto byla hodně ověšená především náramky a pokaždé měla nějaký řetízek, většinou pokaždé jiný.

FOTKY:

FACECLAIM: Sophie Turner
ZVLÁŠTNÍ ZNAKY: Jména bratrů vytetovaná na zápěstí - na levém Damien a na pravém Jesper. Jinak má jenom mnoho pih po těle.
PRAVÁ PODOBA: Svou pravou podobu ještě nezná, ale jakmile se jednou promění, tak získá rybí ocas pokrytý převážně zelenými šupinami, ale některé se občas trochu modře zalesknou. Zelené šupiny ji ladí se zelenou barvou očí, která zase kontrastuje se zrzavými vlasy, které mají silné sklony se vlnit. Hlavně poté, co se namočí.

[OSOBNOST]
Je spíše tichá a docela nevýrazná je i chováním. I když k ostatním byla vždy milá a přátelská, většinou byla nekonfliktní. V podstatě byla takové zlatíčko, málokdy se našel někdo, s kým by nevycházela. Negativní emoce nedávala moc najevo. Pokud ji něco trápilo, tak si to nechávala pro sebe. Měla za to, že by tím neměla ostatní zatěžovat a tak se snažila se svými problémy vypořádat sama. 
 
FOBIE & STRACHY: Jejích největším strachem vždy bylo to, že přijde o ty, které má ráda. Záleží ji hodně na jejích blízkých.
MOTIVACE & CÍLE: Jejím momentálním cílem je najít odpovědi na své otázky. 
TALENTY: Vždy byla chytrá a ve škole se dobře učila. 
SLABÉ STRÁNKY: Její uzavřenost. Někdy se až zbytečně uzavírá do sebe a marně se trápí nad svými problémy. Nedokáže se moc otevřít ostatním. Taktéž má sklony být trochu nemotorná. Ruční práce jí nikdy moc nešly.
ZLOZVYKY: Má slabost pro všelijaké šperky. Kdykoliv jde kolem nějakého stánku, tak nikdy neodolá a nějaký si koupí.
NÁBOŽENSKÉ PŘESVĚDČENÍ: Nikdy nebyla vychována ve víru v nějakého boha, ale vždy tušila, že je tady něco většího, co ovládá všechny naše životy.
RUKOPIS: Drobný a úhledný.

[MINULOST]
​Její matka byla člověk, ale otec byl magického původu. Mezi nimi to nebyla moc velká známost, spíš takový letní románek a to i přesto, že její matka už měla dva syny. Jednomu z nich, Damienovi, tou dobou bylo skoro osmnáct, a druhému bylo dvanáct let. Vydala se s nimi jednou k moři, kde poznala otce Yves, proběhl letní románek a na podzim poté zjistila, že je těhotná. S otcem Yves se ještě několikrát setkala, ale on ji vždy důrazně radil, ať dá dítě pryč. Zřejmě tušil, co by z ní mohlo vyrůst a že by nebyla normální člověk. Jenže to nepověděl její matce a ta byla umanutá, si svoji holčičku (nějak vytušila, že to bude holka) nechat. S jejím otcem se už pak nikdy nesetkala a řekla mu, že ji dala pryč. 
Jenže v průběhu porodu se všechno pokazilo a matka zemřela. Zůstala jen malá holčička a dva kluci, kteří museli čelit rozhodnutí. Především Damien. Mohl odejít na vysokou, ale to by pak jeho sourozenci skončili v něčí péči. Naštěstí se rozhodl postarat se o ně. Bylo to těžké a on buď pracoval anebo se staral o Yves. Ani Jasper to neměl lehké. Oba dva museli skloubit práci a školu se staráním se o miminko. Damien obětoval svoji šanci na studium a lepší práci a Jasper zase část puberty. Ale Yves vychovali dobře. Vždycky tušila, co všechno pro ni udělali, a tak jim za to byla vděčná.
Ale i tahle idylka se jednoho dne pokazila. Yves už byla dospělá a doufala, že se dostane na nějakou prestižní vysokou školu. Snila o tom, že se dostane na Oxford. Angličtinu měla velmi dobrou, jen musela být dost chytrá na to, aby ji přijali a dali stipendium. Z kluků už taky vyrostli dospělí muži. Damien si užíval života starého mládence a Jasper měl svoji snoubenku. Jenže pak se objevili fenrirové. Šli po Yves. Možná ji chtěli zabít anebo ji chtěli unést, aby jim porodila další fenriry. Ale nepovedlo se to. Její bratři ji bránili a fenrirové je zabili. Ona utekla. Ale nikdy nezapomněla na ty ďábelské bytosti, i když jí to nikdo nevěřil. Oxford nebo nějaká jiná vysoká škola už nebyly prioritou. Jejím cílem je nyní najít odpovědi na své otázky a zjistit, jaké nestvůry zabily její bratry, aby je pak mohla najít a oplatit jim to.
ZEMĚ PŮVODU: Francie
NÁRODNOST: Z matčiny strany francouzská, z otcovi - bůh ví

INFORMACE O SCHOPNOSTECH A DOVEDNOSTECH
[SCHOPNOSTI]
ZÁKLADNÍ
ČTENÍ - 10
PSANÍ - 10
ŘÍZENÍ - 5
PLAVÁNÍ - 8 (na škole závodně plavala)

ROZŠÍŘENÉ
ŠITÍ - 4 (někdo bratrům musel zašít ty proděravělé ponožky)
OŠETŘOVÁNÍ - 2 (absolvovala nějaký kurz na škole)
RUČNÍ BOJ - 3 (občas se zkoušela prát s bratry, nebo se poprala ve škole, ale nebylo to nic moc) 

JAZYKY
Francouzština a angličtina (s trochou francouzského přízvuku)

[FYZICKÉ DOVEDNOSTI]
Máte 30 bodů, které smíte libovolně rozdělit. Maximum v každé je 10 bodů.
SÍLA 4/10
RYCHLOST 9/10
MRŠTNOST 6/10
VÝDRŽ 8/10
ZRUČNOST 3/10

[PSYCHICKÉ DOVEDNOSTI]
LHANÍ 5/10
SEBEOVLÁDÁNÍ 6/10
EMPATIE 4/10
LOGICKÉ MYŠLENÍ 7/10
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST 4/10
SEBEVĚDOMÍ 4/10
ODVAHA 5/10
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Yves Rousseau   Tue Sep 13, 2016 9:37 am

Vítej u nás! Smile
Profil je v pořádku, jen prosím trochu víc rozepiš povahu, čtyři řádky jsou opravdu málo, ale jinak v pořádku Smile
R.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Yves Rousseau   Tue Sep 13, 2016 5:00 pm

Ještě si koťátko můžeš u fyzických dovedností vymazat vysvětlivku, kolik máš k dispozici bodů a tak^^
M.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Yves Rousseau   

Návrat nahoru Goto down
 
Yves Rousseau
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Registrace-
Přejdi na: