Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Alaric De Moor

Goto down 
AutorZpráva
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Alaric De Moor   Sun Sep 25, 2016 6:42 pm[JMÉNO:] Alaric De Moor
[POHLAVÍ:] mužské
[VĚK:] 18 let
[DATUM NAROZENÍ:] 31. 7. 1998
[ZNAMENÍ:] Lev
[BYTOST:] Kočkodlak
[V KAPSE:] 200 NK


ZJEV
Ric na první pohled vypadá jako celkem běžný blonďatý klučina s roztomilým úsměvem a krásnýma očima. Jeho vlasy jsou přirozeně světlé a nechává si je pravidelně stříhat, proto nikdy nepřesáhnou únosnou délku, málokdy přesáhnou jeho uši. Jeho oči jsou světle modré a dokáže si nimi skvěle vypomoct, pokud něco chce, a udělat rozkošný psí kukuč. Často může jeho výraz působit dost spratkovsky nebo protivně, ale většinou je jeho úsměv odhalující řadu bílých rovných zubů dokonalý. Je spíš menší, ale rozhodně není tlustý nebo podsaditý. Jeho tělo je štíhlé a velice ohebné, za což může i jeho kočkodlačí původ. Výšky taky moc nepobral, ovšem ani tak nepůsobí jako prcek, kterého byste si mohli lehce dobírat nebo šikanovat. Poměrně snadno se spálí na slunci, jeho kůže spíš zarudne, než zhnědne, a tak se pobytu na přímému slunci spíš vyhýbá. Proto je i jeho kůže světlá.


[ZVLÁŠTNÍ ZNAKY:] Na jeho těle se nachází minimum znamínek a nemá snad ani jednu jizvu.


[PRAVÁ PODOBA:] Ve své pravé "lidské" podobě mu z vlasů trčí pár drobných špičatých uší, kostrč je prodloužená v tenký chlupatý ocas, místo nehtů má zatahovací drápky a lidský nos je přeměněn na roztomilý šelmí. Při úplné proměně je ocelot a od toho se také odvíjí jeho srst, která je světlé hnědá až místy nazlátlá a narušují ji černé fleky, čáry a tečky. Jeho oči jsou oči ocelota. Srst pokrývá část obličeje, týl, záda a směrem dolů k jeho pozadí se pomalu vytrácí. 

CHARAKTER
Tipli byste ho na hodného kluka, co sotva opustil mateřské hnízdo. Realita je však někde trochu jinde. Ve své podstatě je Ric hodný kluk, nikdy nikomu nechce ublížit, ale má v sobě značnou dávku sobeckosti. Kdysi možná býval bezelstný, čestný a možná i trochu naivní, to ale vzal čas.
Pořád je usměvavý a milý, ale v prvé řadě myslí hlavně na sebe a na svůj prospěch. Do svého užšího kroužku přátel počítá jednu jedinou bytost - Madelaine - a té by byl ochoten se svěřit se vším. Je dost háklivý na své záležitosti a nemá rád, když se o nějaké aféře moc mluví. Nesnáší pomluvy a drby a to je také jeden z důvodů, proč nemusí bytosti ženského pohlaví (s výjimkou Maddie). Vidí v nich prakticky jen to špatné - přecitlivělost, naivitu, potřebu strkat nos do cizích věcí a hádavost. Vlastně všechno, čím dřív disponoval také (až na tendenci řešit životy ostatních). Jako malý se choval hodně jako rozmazlený spratek, který měl jakožto jedináček všechno, na co si jen vzpomněl. Postupně si však začal uvědomovat, že tohle není všechno, a začal se ubírat jiným směrem. No a pak poznal Jeho. Toho, kdo mu ukázal všechny slasti pozemského života. Kdo ho naučil žít naplno. Kdo ho tvrdě postavil do reality. A pak si jen tak odešel. Ale o tom v historii.
Ric je vesměs moc milý kočkodlak, čímž se od ostatních kočkodlaků docela odlišuje. To ale neznamená, že se rád nevystavuje. Kolikrát ho najdete v klubu, jak vyzývavě tančí do půl těla. A taky že se má čím chlubit. Moc rád oblbuje holky a pak jim bere jejich naděje, hladí si tím své pošramocené ego. Zdánlivá arogance mu nechybí a touha předvádět se už vůbec ne. Není vyloženě arogantní, nechce tak působit, ale spousta lidí by ho právě tak popsala. Zdá se, že všechno bere s nadhledem, neskutečnou lehkostí a optimismem, pravda je však taková, že je uvnitř osamělý. A to ústí v hledání útěchy ve všem možném - alkoholu, románcích na jednu noc, klubu, ale taky v tajných procházkách po temné části lesa, při kterých mnohdy málem zešílel.
Jo a taky je gay.


[FOBIE & STRACHY:] Rozhodně by to nikdy nahlas nepřiznal, ale nesnáší otevřené moře. Nejen, že se mu dělá pokaždé špatně, ale taky má sklony začít rychle panikařit, třást se a být výbušný. Obecně nemá k vodě příliš kladný vztah - osprchuje se, to ano, zvládne se i udržet nad hladinou, ale pokud si může vybrat zůstat suchý, zůstane suchý. Dalším jeho velkým strachem je létání. Do letadla by nesedl za žádnou cenu, leda pod vlivem alkoholu či v bezvědomí. 
[MOTIVACE & CÍLE:] Sní o tom, že si najde partnera, který ho pochopí, který ho bude respektovat a který ho neopustí, a taky o tom, že se jednou stane slavným malířem. Vzhledem k jeho mládí je to však zatím pouze sen a ne vyloženě cíl. Jednou by se ale rád podíval na svůj rodný ostrov. 
[MOTTO:] Buď takový, jaký chceš být, ne takový, jakého tě chtějí ostatní.
[TALENTY:] Je skvělý kuchař, ačkoliv trochu nepořádný. Vaří podle instinktu a díky skvělému čichu dovede odhadovat množství koření a dalších přísad. Pochopitelně rychle běhá a je velice ohebný jako všichni kočkodlaci, ale ani tanec mu není cizí. Rád se hýbe do rytmů hudby a je přirozený talent. A taky umí úžasně kreslit - hlavně portréty a celkově osoby.
[SLABÉ STRÁNKY:] Je to doslova a do písmene bordelář. Co mu odpadne od ruky, to tam nechá - prostě typický umělec. Taky si občas neumí hlídat výraz, čímž už spoustukrát urazil dost lidí. Protočí oči, protáhne obličej, zamračí se, zasměje se - to vše ve špatnou chvíli. Jako slabá stránka by se dala považovat i jeho upřímnost - vypustí z pusy všechno, co mu přijde na mysl, a nenechá se nikým urážet a tím si způsobuje spoustu problémů.
[KONÍČKY:] Vaření a kresba. Kreslení je jeho vášeň, hned vedle vymetání jediného klubu, který ve vesnici je. Jako koníček by se dalo považovat i lámání srdcí dívkám.
[ZLOZVYKY:] Neuklízení si po sobě. Nemůže pak nic najít a zakopává o všechno možné, co nechává ležet na podlaze. Poměrně často taky dělá oči na holky, kterým pak řekne, že je stejně na kluky.
[VÍRA:] Co je to víra?
[RUKOPIS:] Škrábe jako kocour - to ho dokonale vystihuje. Občas má sám problém něco po sobě přečíst, píše moc rychle a některé čáry moc protahuje.


ŽIVOTOPIS
Když se asi před osmnácti lety zamiloval pětatřicetiletý kočkodlak Nicolaas do překrásné sotva dvacetileté sirény Elis na ostrově Svatého Martina v Karibiku, všichni lidé ho měli za blázna. Jeho rodina si šeptala, že ho jistě svedla svým zpěvem. Nicolaas  byl už tak pro jejich rod De Moorů velkým zklamáním - neměl partnerku a nepřinesl ještě ani jedno dítě. Byl vychováván podle striktních pravidel a ideálů, a tak ho možnost od toho všeho uniknout okamžitě chytla. Měl zato, že Elis je ta nejúžasnější žena, jakou kdy mohl potkat. Sedávala na útesech u jeho na pobřeží a zpívala mu. Považoval ji za bezelstnou krásku, která se do něj platonicky a slepě zamilovala. Pravdou bylo však něco úplně jiného.
Elis od začátku plánovala vztah s Nicolaasem, věděla, že ho svým zpěvem snadno okouzlí, protože kočkodlaci jsou ohnivé bytosti, a to se také stalo. Byl jí jako posedlý, ona mu stále prchala, až jednou večer se ním konečně setkala a dovolila mu, aby se jí dotýkal. Tehdy počala Alarica a na několik měsíců zmizela. Nicolaas onemocněl, myslel si, že ji unesli fenrirové, a truchlil. Rodina ho dávno odvrhla a dala od něj ruce pryč. Vkládali mnohem víc nadějí do Nicolaasovy sestry. Když vtom se objevila na pláži těhotná a zoufalá. Jediné, co po Nicolaasovi chtěla, bylo dítě. Chtěla utéct a také se jí to podařilo, jenže ji několikrát napadli fenrirové, a tak se ze strachu vrátila.
Nicolaasovy city k ní byly obnoveny, staral se o ni až do dne porodu. Posledního dne v červenci zuřila na ostrově tropická bouře, a tak bylo nemožné vyhledat pomoc. Porodila krásného chlapečka, ale sama porod nezvládla a zemřela. Rodina De Moor se poté uvolila přijmout Alarica jako Nicolaasova syna a vzali oba dva na milost.
O pět let později se však stala tragická událost. Fenrirové vyvraždili De Moory, jejich ženy sebrali a děti nechali poumírat. Jen Nicolaas s Alaricem přežili díky tomu, že bydleli na pobřeží, stranou od všech ostatních. Po tomto dni se Nicolaas rozhodl z ostrova odejít někam na bezpečnější místo - hlavně kvůli synovi. A přestěhovali se do Stjernetegnu, o kterém se v jeho rodině často diskutovalo.
Tam se už jako malý Alaric seznámil s Madelaine, ale protože on byl ohnivé znamení a ona vzdušné, moc to mezi nimi neklapalo. Neustále se popichovali - respektive spíš on ji, protože byl jako malý dost velký spratek, který vždycky dostal to, co chtěl. Začal chodit do školy a když ve svých asi dvanácti letech zjistil, že se mu líbí jeden jeho spolužák, a svěřil se s tím otci, nastal v jeho živote obrovský zlom. Nicolaas byl vychováván podle jistých ideálů, homosexuály odsuzoval a nechtěl s nimi mít nic společného. Byl to typický zatvrzelý homofob. Dal Ricovi facku a řekl mu, že jestli ještě někdy uvidí nebo uslyší něco takového, vyhodí ho. Asi o dva roky později se Ric pokusil onoho spolužáka políbit. Ten se mu ale začal posmívat a po vesnici se rozneslo, že je Alaric na kluky. To byla pro Nicolaase poslední kapka a kočkodlak nekočkodlak vyrazil Rica ven z domu s tím, že už není jeho syn a nezaslouží si jméno De Moor. Maddie tehdy našla plačícího Rica na pláži, povídali si a tím začalo jejich přátelství. Utvořili si spolu velice pevný vztah i přes živly jejich znamení.
Jenže pak se objevil On, lykantrop. Ricovi bylo šestnáct, bydlel sám v jedné z chatek, kde normálně bydleli nováčci, a pracoval jako obsluha v kavárně. On tam přišel a Alaric mu okamžitě propadl. Zamiloval se do něj až po uši a On ho měl pouze jako jednorázovku. Byl také o deset let starší a netvořil si žádné závazky, ale na Ricovi viděl něco víc. Ukázal Ricovi všechny možné dosud nepoznané věci, několikrát ho vzal i za hranici do větších měst poznat další gaye a osamostatnit se. 
Zůstal ve vesnici asi rok a půl, Ric za ním běhal jako posedlý, často končíval v klubu a pil, aby zahnal smutek a zlost z odmítání, kdy On odjel z vesnice za jinými. V posteli spolu skončili nespočetněkrát, On ho ale nikdy nemiloval, ačkoliv se občas zdálo, že má Rica docela rád. Ric pro něj byla ale vesměs jen další hračka. A tak jednou, pár měsíců před Alaricovými osmnáctými narozeninami, po sobě nechal vzkaz, že odchází a ať ho nehledá. Pro Rica to byl nejlepší rok a půl, jaký zažil, a stále se nemůže vzpamatovat z jeho ztráty.


[ZEMĚ PŮVODU:] Nizozemská část ostrova Svatý Martin
[NÁRODNOST:] Nizozemská


INFORMACE O SCHOPNOSTECH A DOVEDNOSTECH
[SCHOPNOSTI]
ZÁKLADNÍ
ČTENÍ 8/10
PSANÍ 7/10 - píše příšerně, ale rychle
ŘÍZENÍ 5/10 - ví, jak se auto řídí, ale nemá řidičák
PLAVÁNÍ 3/10 - nesnáší vodu, udrží se nad hladinou, ale olympijský plavec to není
ROZŠÍŘENÉ
VAŘENÍ 8/10 - ne že by znal spousty receptů, ale ví, co se k čemu hodí, a má přirozený talent
KRESBA 7/10 - hlavně portréty a osoby
OŠETŘOVÁNÍ 2/10 - první pomoc zvládne
JAZYKY
Nizozemština - domluví se, ale s psaním už je to horší
Angličtina
Norština - základy mluvené, co pochytil ve vesnici


[FYZICKÉ DOVEDNOSTI]
SÍLA 8/10 (- 3)
RYCHLOST 5/10 (+ 2)
MRŠTNOST 5/10 (+ 1)
VÝDRŽ 5/10
ZRUČNOST 7/10


[PSYCHICKÉ DOVEDNOSTI]
LHANÍ 5/5
SEBEOVLÁDÁNÍ 2/10
EMPATIE 4/10
LOGICKÉ MYŠLENÍ 7/10
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST 9/10
SEBEVĚDOMÍ 8/10
ODVAHA 5/5


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Alaric De Moor
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Profily bytostí-
Přejdi na: