Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Lucius Ettelwen

Goto down 
AutorZpráva
Lucius Ettelwen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 09. 16

PříspěvekPředmět: Lucius Ettelwen   Mon Sep 26, 2016 9:40 am

Jméno : Lucius Ettelwen
Přezdívka : Segreto
Pohlaví : Muž
Věk : 21 let
Datum narození : 30.7. 1995
Znamení : Lev
Bytost : Kočkodlak

Zjev
Segreto vypadá jako ten nejtypičtější kluk pod sluncem poněkud delší hnědé vlasy, které mu padají do očí a tak zakrývají jeho zelenohnědé oči. Segreto ale schválně svojí tvář schovává, málo kdy ho člověk vidí bez kapuce nebo šátku který mu zakrývá půlku obličeje.
Ovšem když sem vám ho podaří spatřit uvidí te tvář, která vypadá tak na 15, bude se na vás dívat se svým šibalským úsměvem a s divným jiskřením v očích.
Do výšky se moc nevytáhl spíše jako by se zmenšil měří 1,65 metrů , ale jeho postava je vysportovaná jde na něm poznat léta běhání, šplhání a spousty dalších těchto disciplín. Jeho kůže není ani světla ani opálené je tak nějak akorát.
Na lidi v okolí svým zjevem nebo spíše oblečením působí velmi často jako pobuda a v normálním světě jej kolikrát odsoudili dřív než se sním začli bavit.Faceclaim Chandler riggs

Zvláštní znaky
Není to asi nijak zvláštní ale je pro něj typické nosit koženou bundu máji na sobě snad pořád, pak už jen malá jizvičky na temeni hlavy která ale stejně nejde vidět kvůli vlasům. Jinak vypadá naprosto obyčejně jako každý jiný.

Práva podoba
Ve své pravé podobě vypadá skoro stejně. Jen na čele a na nose se mu objeví lehké ochlupení, na tvářích my vyskočí neúplné kočičí vousy, uši se mu trošku protáhnou s zkroutí do špičky. Prodlouží se mu špičáky a nehty, které mu nejdou zatáhnout na původní velikost. A ještě oči z jeho zelenohnědých oči se stanou čistě zelene které pozorují okolí, ale neuhýbají schválně příč.
Co se týče jeho úplné kočičí formy, člověk může jen otevřít pusu a koukat.
Segreto se mění v rysa černého jak noc sama. Uši na hlavě jako 2 radary, srst jemnou jakoby si ji snad každý den kartáčoval. Tlapy s drápy obalené huňatou srtsi. Když je Segreto ve své kočičí podobě. Často se nosi jako by mu patřil celý svět. Je téměř dokonalý ve své kočičí formě až na tu pýchu která mu stoupne do hlavy.Minulost
Lucius Ettelwen narozen 31.7.1995 v obci Šternberk národnost česká. Aspoň tohle má uvedené v rodném listu. Jeho pravé datum narození nikdo neví, Segret je totiž nalezenec. Našla ho policie jen tak zapomenutého v parku, zabaleného v kožené bundě. Ležel tam ve křoví a řval na celé kolo. Policisté ho ihned odvezli do nemocnice kde se o Segreta postarali, po pár dnech jim bylo jasné že si pro něj nikdo nepřijde tak jej nechali ve své péči až do jeho 5 let. Dostal jméno Lucius Ettelwen. Jméno Lucius dostal po jednom z policistů kteří ho přivedly. A příjmení Ettelwen po sestřičce která se ho ujala,tak však umřela při autohavárii a tak Segret zůstává tesne před 6 narozeniny sám.  No když mu bylo 6 nastoupil do školy a taky zároveň do místního sirotčince. Tam už začalo jeho potrhlé chování byl hodně samostatný všechno si chtěl dělat sám kdyby mu to povolili tak by si i sám vařil. Stále ležel v knihách hlavně o nadpřirozených věci a fantazy knížkách. Ale mezi tím se taky pořád s někým pral. Kluci ze sirotčince ho trošku šikanovali. Časem se Lucius začal schovávat místo mlácení se každý den. Né že by utíkal jen mu přišlo rozumnější se problémům vyhnout. Naučil se šplhat po stromech a domech jako nějaká kočka. Začal si říkat Segreto v italštině to znamená schovaný dokonale to k němu sedlo. Ten kdo ho hledal ho nenašel ale on věděl o všem. Dostudoval klasickou základní školu a pak se dal na střední chtěl být knihovník tak šel na Gympl. A tam jak by řekl on sám se všechno posralo. Začal si o sobě myslet že blázní, měl Sny o tom jak v kočičím těla běhá po okolí a loví myši a spoustu jiných věcí. Bylo to sice jen sny ale jednoho dne se mu zdálo že v kočičím těle roztrhal na kousky jednoho kluka ze sirotčince. Až ráno se dozvěděl že to nebyl pouze sen, nevěděl co má dělat tak začal pít. Utápěl se v alkoholu což mu samozřejmě vůbec nepomohlo. Spíše ublížilo když mu bylo 18 a byl v posledním ročníku začal nosit kapucí. Rostla mu po obličeji kočičí srst a zase mizela. Jediné co ho napadlo bylo schovat se před ostatními ale moc dobře věděl že to tak nepůjde dál. Ve 20 se rozhodl opustit stát a prostě jít pryč, nejlépe někam na sever. Čím víc šel na sever tím větší měl pocit bezpečí až doputoval na tohle místo.

Země původu - kdo ví ale nejspíš česko

Národnost - česká

Osobnost
Segret je opravdu velmi nevyspitatelná osoba. Jednou se chová na 40let po druhé jako malé kotě.
Má kladný vztah k alkoholu a nijak mu nevadí se napít. Jediné na co je opravdu háklivý je jeho kapuce, rychle se urazí když se ho na to někdo ptá. Jinak je to obyčejný člověk který má rád knihy, zábavu, sporty. Ale také si dokáže v klidu sednout a jen tak si užívat klidu a ticha. Od ostatních si přece jen udržuje menší odstup,ale nevadí mu se s někým bavit a však určitě nebude ten kdo začne rozhovor.
Málo kdy ho samozřejmě vidíte bez kapuce i když ví že se nemá ve směs za co stydět, nošení kapuce se do něj tak vžilo že to je pro něj součást každého dne. Většinu času jej asi uvidíte někde schovaného jak pozoruje okolí, nebo jak opřený někde o zeď čte knihu.
A co se týče jeho blízkých a vztahů k ostatním nikdy nepotkal někoho jako je on, a nikdy neměl přátele. Vůbec neví jak se chovat k ostatním a tak radši sedí bokem a přihlíží. Segretovi je totiž vlastně všechno jedno není sice jako ostatní Kočkodlaci, nevystavuje se někde a není nijak arogantní nebo namyšlený. Radši jde z davem než že z něho vyčnívá.
Ale i sem tam ostatním pomůže, pokud ho teda dotyčný poprosí. Segret je totiž prostě Segret chová se všelijak a předvídat u něj něco je téměř nemožné. Je to prostě Segret jo a ještě dodatek je velmi silný kuřák, a podle toho taky věčně smrdí kouřem a tabákem.

Strachy
Ačkoliv se to k němu nezdá Segret má největší strach z úplné samoty. Dokáže být sice sám ale potřebuje aspoň jednou denně vidět živého tvora. Strach má ale také sám ze sebe co když se jednoho dne promění a už se nevrátí do své podoby.

Sen
Jeho jediným a největším snem je rodina. Chce založit rodinu a v klidu ze stárnout a povídat vnukům báchorky a pohádky. Samozřejmě před tím by rád ještě cestoval a dokázal něco velkého.

Talenty
Největší jeho talent je asi vzbuzovat v lidech okolo něj odpor k němu samému. Ale jinak je dobrý čtenář a pěkně píše.
Není ani špatný posluchač a je to dobrá společnost na noční povídání o čemkoliv.

Slabé stránky
Jeho největší chybou je jeho ignorace okolí což ho už párkrát do průšvihu dostalo. Taky si nedává zrovna velký pozor na to co říká. Je to prostě takový drzoun

Zlozvyky
Pořád si upravuje kapucí a točí si se svým prstýnkem na ruce. Ale asi nejhorší je když v kočičím těle má zlozvyk se předvádět jako páv.

Víra
Ví co to znamená ale nijak věřící není

Rukopis
Píše úhledně a zároveň rychle, to má asi z toho jak věčně čte. Každý ale jeho rukopis hned pozná zvykl si dělat místo teček miniaturní hvězdičky.

Schopnosti a dovednosti

Základní: - čtení    10/10 přečetl toho spousty a ještě čte dál
                - psaní    9/10  píše rychlé a úhledně ale není to dokonalé
                - řízení    3/10 na tohle je opravdu antitalent není schopné ani pořádně řídit kolo
                - plavání 3/10 nenávidí vodu takže se možná tak udrží na hladině než se dostane ke břehu

Rozšířené: - ošetřování 4/10 první pomoc a možná by dokázal zafixovat zlomeninu
                   - boj              5/10 umí se slušně ohánět pěstmi
                  - schovávaní 7/10 schoval se celé život
                   - výřečnost   3/10 pár slov řekne ale neprokeca celý den

Jazyky

Čeština - bez problémů je to rodný jazyk
Angličtina trochu - klopýtá ale i sní se zvládne domluvit
Latina - jen pár slovíček spíše ho to baví než aby se to učil

Fyzické Dovednosti

Síla 8(-3)
Rychlost 6(+2)
Mrštnost 6(+1)
Výdrž 4
Zručnost 6

Psichycké dovednosti

Lhaní 3/5
Sebeovládání 6/10
Empatie 4/10
Logické myšlení 6/10
Prostorová představivost 5/10
Sebevědomí 5/10
Odvaha 2/5


Naposledy upravil Lucius Ettelwen dne Mon Sep 26, 2016 6:03 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Lucius Ettelwen   Mon Sep 26, 2016 3:44 pm

Ahój, vítám tě u nás, snad se ti tady bude líbit^^

Registrace vypadá celkem slušně, jenom k ní mám pár poznámek^^

1. Úplně se mi nelíbí podoba Luciuse.. A teď nemyslím že ten kluk na fotce je škaredý, to určitě ne, ale možná bys mohl zkusit pohledat nějakého herce/umělce nebo nějakou veřejně známou osobu, která má na internetu více fotek. Bude to pohodlnější pro všechny^^ Zkus se na internetu kouknout, prohledat pár stránek s face claimy a uvidíš^^

2. V nemocnici asi nezůstal.. Nebo alespoň mi o přijde dost nepravděpodobné. Zřejmě by ho dali do nějakého děcáku (Navíc, až v 6 letech? To jim prostě najednou docvaklo: "Hele, mohli bychom ho dát do sirotčince, no ne?" ), nebo by ho dali k pěstounům, nebo bůh ví komu, ale pochybuji, že do svých pěti let žil v nemocnici^^

3. No, jako co si budeme.. Lucius není zrovna nejběžnější české jméno, tudíž se mi moc nepozdává, že by tak toho chlapce pojmenovali. A příjmení to samé.. Zaprvé se mi moc nepozdává, že by se malému dítěti tak líbili elfové, že by všem připadalo jako úžasný nápad mu dát elfské příjmení. Nehledně na to, že to příjmení musel mít od malička a pochybuji, že v kolébce nějak dokázal vyjádřit, nebo vůbec zavnímat co to elfové jsou^^ Zkus si popřemýšlet nad nějakým běžnějším jménem, neříkám, že tohle jméno musíš úplně zrušit, můžeš mu ho třeba nechat, že on sám sebe jako Luciuse Ettelwena bral, ale pochybuji, že by mu někdo, kor v nějakém děcáku vymyslel takové jméno^^

Kurňa, teď to vypadá, že jsem docela zlá a přísnáVery Happy Ale tak to fakt není! Až budeš mít opraveno, stačí napsat, kouknu na to^^

Madelaine
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Lucius Ettelwen

avatar

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 25. 09. 16

PříspěvekPředmět: Re: Lucius Ettelwen   Mon Sep 26, 2016 4:09 pm

Oki Oki přiznávám má to pár much predelam to trochu Smile

______________________________
Lucius Ettelwen


Práva podoba

Ve své pravé podobě vypadá skoro stejně. Jen na čele a na nose se mu objeví lehké ochlupení, na tvářích my vyskočí neúplné kočičí vousy, uši se mu trošku protáhnou s zkroutí do špičky. Prodlouží se mu špičáky a nehty
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Lucius Ettelwen   Mon Sep 26, 2016 7:25 pm

To už je mnohem lepší^^

Madelaine

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Lucius Ettelwen   

Návrat nahoru Goto down
 
Lucius Ettelwen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Profily bytostí-
Přejdi na: