Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemSeznam uživatelůRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Aurora Wheeleer

Goto down 
AutorZpráva
LinkaPoèet pøíspìvkù : 1
Join date : 06. 11. 16

PříspěvekPředmět: Aurora Wheeleer   Mon Nov 07, 2016 6:00 pm


[img]http://thumbs.imagekind.com/3490766_650/Angel-Wing_art.jpg?v=1464450713

[JMÉNO] Aurora Wheeleer
[POHLAVÍ] Dívka
[VĚK] 18
[DATUM NAROZENÍ] 12.09. 1997
[ZNAMENÍ] Váhy
[BYTOST] Anděl
[RODINA] Jen bratři, kteří žijí ve Švédsku

INFORMACE O VZHLEDU, CHARAKTERU A MINULOSTI
[ZJEV]
Aurora je vysoká asi 178 cm. Oči má modré a "třpití se v nich" laskavost. Má zrzavé vlasy asi do půlky zad, které se u konečků přirozeně lehce vlní a kudrnatí. Většinou je nosí spletené do copu, který mívá přehozený přes pravou rameno. Ačkoliv se většinou obléká do šatů s květinovým vzorem, v nichž vypadá jako slušně vychovaná dáma, tak si občas vezme šortky, košili a sluneční brýle a udělá ze sebe rebelku. Většinou chodí bosá.

FACECLAIM: Katherine McNamara
ZVLÁŠTNÍ ZNAKY: Při přeměňě se jí na chvilku oči zbarví do zelena.
PRAVÁ PODOBA: Křídla má poměrně velká (cca 1,75 m). Pírka jsou dlouhé a většinou zářivě bílé, ale pár spodních je šedých. Přeměňená má vlasy blonďaté. Jinak vypadá stejně.

[OSOBNOST]
Ve společnosti se vždycky chová ukázněně a jen potichu poslouchá, ale když je sama, tak pobíhá přes louku a máčí si nohy v potoce, je to její zbůsob, jak se zbavit na chvíli problémů a relaxovat. Je strašně hodná a nikdy by nikomu úmyslně neublížila. Co naprosto nesnáší jsou hádky, věří, že vše se dá vyřešit komverzací. Má neuvěřitelný talent odhadnout lidi a správně s nimi jednat. Věří ve spoustu věcí, je to takový snílek. To, že někdo něvěří na pravou lásku nebo Boha, jí přijde naprosto divné. Snaží mít k lidem důvěru, i když většinou pozná, když jí někdo lže. Nikdy s nikým neztrácí trpělivost a všem se snaží pomáhat. Umí rozesmát a pomoct, když máte zrovna špatný den. Je věrná. Radši by zemřela než, aby zradila své přátele. Občas se chová naivně a pár lidí toho už využilo. Nemá moc kamarádů, většinou ji odkopli. Vždycky pak strašně brečí a nejradši by se schvolala před světem. Nakonec to ale s lidmy zkouší znova a znova...


FOBIE & STRACHY: Strach: smog, Aurora víceméně nemůže do města, vždycky se jí z toho znečištění udělá špatně a omdlí, také jí bývá špatně v autě a autobusu Fobie: Uzavřená místnost plnící se vodou
MOTIVACE & CÍLE: Chtěla by prostě pomáhat. Pracovat u charity, v útulku nebo... Má pocit, že její život je téměř dokonalý a chtěla by pomoci těch, kteří ho dokonalý nemají.
MOTTO: Všechno, co máš je od Boha, jen jemu máš za co děkovat.
TALENTY: Uvidět v každém něco dobrého.
SLABÉ STRÁNKY: Seznamování se, jakmile ji poznáte, zjistíte, že je moc hodná a bezvadná, ale pokud ji neznáte, tak Vám bude pravděpodobně připadat divná.
ZLOZVYKY: Vrážení do zdi a kousání nehtů
NÁBOŽENSKÉ PŘESVĚDČENÍ: Myslím, že už vyplynulo, že věří v boha. Je to křesťanka.
RUKOPIS: Vždycky píše psacím se spoustou kliček, písmo je mírně nahlé. Většinou píše skřiva. Když se snaží, tak její rukopis vypadá velmi pěkně. Když ale píše zbrkle, tak to většinou vipadá úplně šíleně.

[MINULOST]
Její otec zemřel dva měsíce před jejím Aurořiným narozením. Maminka jí zemřela, když jí byly tři roky, má dva starší bratry, oba se po smrti matky osamostatnili, jen Aurora byla malá, tak se o ni starala teta (dryáda). Naučila jí lásce k přírodě a možná právě tady se vzalo to její pobýhání po louce. Chodila do nedaléké vesnické základky. Jakmile dostudovala základku, sbalila si svoje věci a přestěhovala se na internát své nové školy, církevního gymnázia. Když dokončila 4.ročník, vrátila se ke své tetě. Po dvou týdnech, její teta též zemřela. Nechala jí dopis, ve kterém psala o Stjernetegnu, o hranici... A přála si, aby se sem Aurora přestěhovala. Tak se Aurora přestěhovala a začala nový život...ZEMĚ PŮVODU: Norsko
NÁRODNOST: Norka

INFORMACE O SCHOPNOSTECH A DOVEDNOSTECH
[SCHOPNOSTI]
(1 - zná základy, 5 - teorii ovládá, ale nijak zvlášť nevyniká, 10 - je expert v dané činnosti).

ZÁKLADNÍ

ČTENÍ: 8
PSANÍ: 6
PLAVÁNÍ: 10

ROZŠÍŘENÉ

STŘELBA Z LUKU: 8
JÍZDA NA KONI: 8

JAZYKY: Angličtina a norština


[FYZICKÉ DOVEDNOSTI]
SÍLA: 4
RYCHLOST: 10
MRŠTNOST: 7
VÝDRŽ: 7
ZRUČNOST: 2

[PSYCHICKÉ DOVEDNOSTI]
LHANÍ: 2
SEBEOVLÁDÁNÍ: 5
EMPATIE: 8
LOGICKÉ MYŠLENÍ: 6
PROSTOROVÁ PŘEDSTAVIVOST: 3
SEBEVĚDOMÍ: 3
ODVAHA: 6

[BYDLENÍ]
No, ještě nikde...

MIMOHERNÍ

[JAK JSTE SE O TOMHLE RPG DOZVĚDĚLI?]
Přes facebookovou skupinu: CZ/SK Textové online RPG Hry


Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Písař
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

PříspěvekPředmět: Re: Aurora Wheeleer   Mon Nov 07, 2016 6:51 pm

Ahoj koťátko, tak tě u nás vitám^^ Aurora vypadá super, jenom by ses mohla o trošičku více rozepsat. Jak v povaze, tak ve vzhledu, tak v minulosti^^ Trošku to celé rozveď^^ Na co a proč umřeli ti její rodiče? Jaký má vztah se svými bratry? Kde žili, když se o ni starali bratři? Kolik je jejím bratrům? Jak to zvládali? Čemu se věnuje? Jaké má záliby? Už měla někdy nějakého přítele? Jak navazuje kontakt s lidmi? Jaké má oči? Má nějaká tetování? Nebo nějaké jiné zvláštní znaky? Co na ní na první pohled zaujme? Jak se dostala do Stjernu, šla pěšky? Co ta teta? Jak umřela? Jak na to Aurora reagovala?
A trošku si zmenši ty obrázky, možná by nebylo na škodu to hodit do nějaké koláže, a´t je nemáš všude možně rozházené^^
M.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://stjernetegn-rpg.forumczech.com
 
Aurora Wheeleer
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Kartotéka :: Registrace-
Přejdi na: