Stjernetegn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemTaneční      D7853aa5bf_104080912_o2Latest imagesRegistracePřihlášení

 

 Taneční

Goto down 
+2
Clyde Kingsley
Madelaine
6 posters
AutorZpráva
Madelaine
Admin
Madelaine


Libra Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 25. 08. 16
Age : 26

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeFri Sep 16, 2016 10:26 pm

Taneční      Befunkmkm
NÁZEV: Taneční

ÚVOD: Byl zrovna jeden z chladnějších podzimních dní.. Listí, které bylo zbarveno do všemožných barev, které dokázala matka příroda na své paletě vyčarovat, vzduchem se ve městě nesla sladká vůně tradičního, ačkoliv stále pro všechny tajemného nápoje, který se podával speciálně jenom v zdejší čajovně. Vesnicí se ten den potloukala zvláštní najáda, kterou nikdo z místních nepoznával. Další den ráno se po celé vesnici, na všech nástěnkách, na všech vývěskách se objevily letáčky, které hlásaly, že se budou konat taneční kurzy, a to již brzy a pokud máte zájem, máte se přihlásit, co nejdříve, protože počet míst je omezen.

ÚČASTNÍCI: Ženy: 2/2 (Kayleigh, Rikke) Muži: 2/2 (Clyde, Asura)

ÚROVEŇ NEBEZPEČÍ/OBTÍŽNOSTI:

2 - Téměř bez rizika, při vynaložení velkého úsilí a přidání vlastní blbosti, se může postava zranit



ZAČÁTEK: 22. Září, nebo dokud nebude dost hráčů

PRAVIDLA:
~ Příspěvek alespoň jednou denně, ať se to netáhne jak sopel^^

~ Příspěvky by neměly být moc krátké, zároveň však nepište prosím slohy, na které se bude blbě reagovat, slovní vatu si zde můžete ponechat pro jiné příležitosti^^

~ Následky se samozřejmě přenáší, normálně můžete hrát s tím, že navštívili tento kurz^^


POZNÁMKY:
Agnes - Krásná najáda, výborná tanečnice a zároveň poněkud tajemná žena. Jako kdyby si pár tajemství nechávala sama pro sebe..
Adrian - Zvláštní muž. Nejde u něj vlastně ani určit, co je za rasu.. On však netančí, většinou jenom sedí v rohu a občas ho můžete vidět jak se mu protočí panenky a jako kdyby byl v transu. Agnes si toho však nevšímá.. Proč, to zřejmě pochopíte sami.


Naposledy upravil Madelaine dne Sun Sep 25, 2016 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com/t14-madelaine-thea-abraham
Madelaine
Admin
Madelaine


Libra Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 25. 08. 16
Age : 26

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeThu Sep 22, 2016 12:07 pm

Taneční      1jej
Když nastal den, který byl na plakátu opěvován jako začátek tanečních, na mýtince se objevil bílý, poměrně malý stan. K němu vedle cestička, která byla lemovaná lampióny, ve kterých byly svíčky, které se, jako kdyby samy od sebe zapálily, jakmile se začalo stmívat.
Už od brzkého rána jste mohli vidět Agnes, překrásnou najádu, jak lítá kolem stanu a chystá poslední detaily. Adrian se tam taky potuloval, měl ruce zaraženy hluboko v kapsách a chodil po mýtině, nohy měl bosé, ale za to na sobě měl rolák. Je to velice zvláštní muž.
Kolem osmé hodiny to vše vypuklo. Agnes se převlékla do šatů, které vypadaly, jako kdyby samotné byly ušity z noční oblohy. Adrian se převlékl do uhlově černého obleku, jenom bílá košile tu temnotu narušovala.
Tohle však bylo to nejméně podivné.. Už jenom ta představa, že by se tolik lidí mělo vejít do tak malého stanu a ještě k tomu tančit? Všem muselo být jasné, že v tom byla kouzla. Jakmile jste vstoupili dovnitř.. Rozprostřelo se před vámi něco neskutečného. Ocitli jste se najednou ve velkém tanečním sále, který měl na stropě fresku, která na sobě měla vyobrazená všechna možná souhvězdí. V rohu stál velký gramofon, ze kterého se linula klasická hudba a v protějším rohu seděl Adrian, který nevypadal, že by se s někým chtěl bavit. Agnes tady však ještě nebyla, takže se teď máte šanci chvíli bavit mezi sebou.


//Začínáme, koťátka^^
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com/t14-madelaine-thea-abraham
Clyde Kingsley

Clyde Kingsley


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 09. 09. 16

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeMon Sep 26, 2016 5:41 pm


Taneční, jak jen bych si mohl nechat ujít něco takového? Správně - nemohl. Nijak zvláště mě netrápí fakt že se jedná o kurz a tím pádem se předpokládá že zájemci budou povětšinou ti kteří by se v tanci rádi zdokonalili, a ne někdo kdo již tančit umí - já a dovoluji si podotknout, že mé taneční schopnosti jsou na patřičné výši. Přeci jen, tanec patří mezi věci jimiž bych se dovedl zabývat klidně i celé hodiny, mimo jiné mám za sebou také pár těch soutěží jichž by bylo podstatně více kdyby se má tehdejší partnerka (pouze taneční partnerka) nerozhodla s tím seknout - a jelikož jsem žádnou jinou která by mi skýtala tak skvělou partii nenašel, skončil jsem s tím i já. Nikdy nic nedělám jen napůl nebo na úkor svého pohodlí. Bude to už nějaká ta doba co jsem stanul na tanečním parketu, ale jsem si více než jen jistý tím, že budu schopen bez větších obtíží navázat tam kde jsem skončil. A i kdyby ne, alespoň nebudu tolik vyčuhovat.
Mířím nyní na místo konání oblečený ve slušivém, černém a bezpochyby velice elegantním fraku s bílou košilí, stříbrnou vestou vespod a motýlkem téže barvy jako právě zmiňovaná vesta - v kapse mám pochopitelně založený barevně sladěný ubrousek.. Ve zkratce řečeno, řádně jsem se na tuto příležitost vyfikl což já stejně ani jinak neumím. Na vizáži si vždy dávám patřičně záležet, obzvláště tehdy kdy jsem si velice dobře vědom svých kvalit v dané oblasti. Dokonce jsem již pořešil svůj menší problém s chvostem. V tomhle městečku lze docela rychle a snadno sehnat oblečení které přesně padne vaším tělesným proporcům a tak nebylo těžké sehnat kalhoty s otvorem na můj kočičí chvost, ba dokonce byly v onom krámku ochotní poupravit pár mých kousků. Sice bych to mohl jednoduše vystřihnout sám ale nerad bych si cokoliv ze svého oblečení poškodil takže dávám přednost profesionálům. Ale zpátky do reality. Stan je na pohled poněkud... Malý, až příliš malý na to aby se do něj vecpalo větší množství lidí, natožpak aby tam bylo možné tančit takže není divu že jsem si to zvenčí přeměřoval s patrnou nedůvěřivostí která mě však ihned poté co jsem vešel dovnitř, opustila a nahradil ji úžas neboť nic jiného ve mě to na co se mi záhy naskytl pohled ani vyvolat nemohlo. Kouzla, co jiného by to mohlo být? Optický klam? Těžko. Opět tohle místo dokonale bortí veškeré fyzikální a prostorové zákonitosti. Začínám mít pocit, že mě tady už asi nic překvapit nemůže. Spíše bych si měl dávat větší pozor vzhledem k tomu že tu nikdy není nic takové jak se to může na první pohled zdát, ale neztěžuji si ani v nejmenším. Jsem ve skrytu duše neuvěřitelně zvídavý tvor a tak mám alespoň nemálo podnětů k prozkoumávání. Už dávno jsem totiž vzdal naděje na to, že by mě něco mohlo takovýmto způsobem překvapovat a nebo nadchnout. Nezabývám se však prozkoumáváním zdejšího prostoru příliš dlouho a zaměřím svou pozornost na přítomné kterých zde zatím tedy mnoho není, i když je pravda že je ještě docela brzy, vždycky jdu raději o trochu dříve. Povšimnu si toho postaršího muže - Agnese, myslím. Nevypadá příliš nadšeně, natož že by měl zájem se s kýmkoliv bavit a tak se o to ani nepokouším. Nehledě na to že jeho osoba ke mě mnoho sympatií nevysílá ale on není tím důvodem proč tu jsem. Vlastně nikdo z přítomných. Nejsem tu ani kvůli krásným dívkám tak jako nepochybně nemálo zástupců mužské populace, (ač nepopírám že je na ně velice hezký pohled, ale to i na některé z pánů) jsem tu především kvůli tanci - hádám že jsem jedním z mála. Postavím se kousek bokem tak abych měl přehled o dění a nově příchozích, přeci jen bych si rád udělal představu o nějaké partnerce - pokud tedy nebude výběr na něžném pohlaví.
Návrat nahoru Goto down
Kayleigh

Kayleigh


Aquarius Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 05. 09. 16
Age : 28

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeMon Sep 26, 2016 7:05 pm

Nevím, co mě přimělo se přihlásit. Nebo spíš - vůbec se o tom zmiňovat před Asurou. Co mě ale překvapilo ještě víc, byl fakt, že souhlasil. Tedy, to, že půjdeme spolu, z toho víceméně spíš vyplynulo, ani jeden z nás to přímo nevyslovil ani se toho druhého nezeptal, ale oběma nám to bylo jasné. Na samotný kurz jsem však vyrazila sama a předpokládala, že se sem i Démon nějak dostaví. Prošla jsem cestičkou lemovanou lampiony a na moment i mé srdce trochu zjihlo. Trochu jsem se zachvěla, nostalgie doprovázená spoustou vzpomínek mi dýchla přímo do tváře. Málem jsem klopýtla a musela jsem mávnout křídly, abych neztratila rovnováhu úplně. Probrala jsem všechny své šaty, všechny byly buď moc dlouhé nebo rozevláté, takže se podle mého názoru na taneční lekci nehodily. Pak už jsem ztratila veškerou chuť se jakkoliv snažit vypadat k světu a vzala jsem si ty, které mi padly pod ruku. Černé, jak jinak taky. Skoro to až vypadalo, že mám jít na pohřeb. A byly, inu, průsvitné. Možná víc, než by se bylo slušelo, jenže já těmto věcem nerozuměla. Brala jsem je jako normální šaty. Záda měly pochopitelně odhalené kvůli křídlům.
Nedalo se říct, že bych se nějak zvlášť těšila, ale představa, že znovu uvidím Asuru, mě na taneční docela lákala. Vstoupila jsem do stanu a udiveně zvedla oči ke stropu. Ne, stan rozhodně nebyl zvenčí tak velký jako zevnitř. Magie... Může být nebezpečná, ale také krásná. Tohle byl ten druhý případ. Rozhlédla jsem se, jestli nespatřím Asuru, ale ještě tu nebyl. Zato mě zaujal jeden kočkodlak, netvářil se, že by měl zájem o kontakt s někým dalším, a tak jsem ho pouze nenápadně pozorovala zpovzdálí a zůstala stranou blíž ke vchodu, abych vyhlížela Démona.


Taneční      Segoviaiv
Návrat nahoru Goto down
Asura

Asura


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 30. 08. 16
Age : 34

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeMon Sep 26, 2016 7:45 pm

Netušil som, ako som sa na to mohol dať nahovoriť. A ešte viac ma zarážal fakt, že ju to ani nestálo príliš veľa úsilia. Toto som jednoducho nedokázal pobrať. Jasné, nepovedal som narovinu, že prídem, pretože k tomu by ma proste už nedohnala, ale obom nám bol jasný môj tichý súhlas, keď sa o tom rozvyprávala. No mal som vtedy nutkanie jej spraviť aspoň trocha radosť a to zrejme prerazilo až v ten ticho sršiaci súhlas. Na druhú stranu to mohla byť zaujímavá skúsenosť s Kay a zrejme len to ma motivovalo zdvihnúť svoju prdel z chatky, vyfiknúť sa do klasického čierneho obleku a prísť sem.
A tak som teraz kráčal smerom k malému stanu, ktorého cestičku k nemu lemovali lampióny. Aké romantické, pretočil som očami a mal chuť sa zgrcnúť. Toto fakt nebolo nič pre mňa, to veru nie. Momentálne by som radšej robil x iných, nudnejších vecí, ako byť tu. Jediné, čo ma na tom lákalo, bola samotná Kay, s ktorou sa toho zúčastním. Doteraz som úplne nepobral fakt, čo ma na nej tak neskutočne lákalo. Bola iná, tajomná a zároveň tak nevinná. Nehovoriac o tom, že som s ňou mal uzavretý ten náš pofidérny pakt. Mala mi dať niečo, čo mi doteraz nik nedal a čo som potreboval. Bol som skutočne zvedaví, čo takého by to mohlo byť, ale nehodlal som dopustiť, aby ma to akokoľvek ovplyvnilo k nejakej zmene. Nie, to proste nehrozilo.
Vošiel som do stanu, ktorý ani nebol stanom, ale obrovským tanečným sálom. Mágia, preletelo mi mysľou. Už ma to ani neprekvapovalo, tu ma už skutočne nič nemohlo šokovať. Popravde som s niečim podobným rátal, hlavne keď som videl, aký je ten stan malý. Porozhliadol som sa a ako prvého som zbadala akého...No, vyzeralo to ako mačkolak. Človek s kopec mačacími rysmi. Prehliadol som si ho len veľmi zbežne, než som pohľadom zakotvil na jedinej osobe, kvôli ktorej som tu teraz trčal. Kay. Neušlo mi, že mačkolaka nenápadne obzerá, čo sa mi z nepochopiteľného dôvodu nepáčilo. Kdesi v hlboko vo mne bublal akýsi zvláštny pocit, no nechával som ho pekne pod pokličkou a radšej ho neriešil. Nechcel som vedieť, čo to znamená. Miesto toho som s letmým úsmevom pristúpil ku Kay, ktorá mala na sebe skutočne úchvatné priehliadnejšie čierne šaty, v rýchlosti si ju pritiahol za ruku k sebe a pobozkal ju hravo na čeľusť pri uchu. "Tie šaty sa mi skutočne páčia, sundari," šepol som jej do ucha, načo som sa od nej odtiahol a venoval jej dychebrúci úsmev.
Návrat nahoru Goto down
Rikke

Rikke


Capricorn Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 25. 08. 16
Age : 32

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeWed Sep 28, 2016 2:30 pm

Z chatky som vybehla naozaj skoro, no na ceste na mýtinu som sa ešte minimálne tri krát potkla o rovnú zem. Fúkala som si zodraté ruky a tešila sa z toho, že som si nič nezlomila. No to bol dôvod môjho meškania. No nemohla som sa za to nenávidieť. To je vina mojej novej podoby a toho všetkého.
Keď som si všimla cestičku lemovanú lampiónmi, uškrnula som sa. Museli si dať skutočne záležať. Opatrne som kráčala k bielemu stanu s povytiahnutým obočím. Zmestíme sa tam všetci? Je to druh nejakej mágie alebo niečo také? Pre mňa to už nebolo nič nezvyčajné. Vlastne som si tu už na dosť vecí zvykla. Na hovoriace srnky, svietiace fialové huby, všetky tie stvorenia a záhadné úrazy... 
Vošla som do stanu a s úžasom na tvári som sa rozhliadla po celej miestnosti. Nemyslela som si, že to bude až také veľké.
"Skutočne sa ospravedlňujem. Ešte mi trochu robia problém moje nohy," usmiala som sa ospravedlňujúco a ako dôkaz som pred seba vystrela dlane.
Prezrela som si prítomnú spoločnosť. Asura... Toho som poznala z minula a toho mačkolaka odniekiaľ tiež. No ostatných nie. Boli pre mňa noví a trochu desiví.
Hrdo som sa vystrela a nahodila svoj zvyčajný zamyslený výraz a kamennú tvár. Nezáujem. 
Podľa všetkého, ak budeme vo dvojiciach, sa budem musieť pričleniť k mačkolakovi. Povzdychla som si a zahľadela sa na najádu v úchvatných šatách. Tie moje boli narozdiel od tých jej vskutku o ničom. Boli jednofarebné a bez akýchkoľvek okrás.

//Ospravedlňujem sa Sad
Návrat nahoru Goto down
Madelaine
Admin
Madelaine


Libra Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 25. 08. 16
Age : 26

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeWed Sep 28, 2016 8:30 pm

S úderem osmé hodiny večerní už zde byli všichni přítomní a dveře toho sálu se najednou zavřeli, takže už nikdo nemohl dovnitř a nikdo ani ven. Bylo to vlastně úplně těsně po tom co Rikke přišla, takže tentokrát ta faunka měla veliké štěstí, jinak by se totiž dovnitř nedostala. Světla v místnosti lehce potemněla a freska, která byla na stropu a zdála se docela obyčejná jako kdyby začala zářit. Přesněji, ty hvězdy, co byly na fresce poskládány do souhvězdí teď zářily. V celé místnosti teď bylo přítmí a najednou ztichla i hudba. Nevypadalo to vůbec děsivě, to ani trochu, spíš to všechno vypadalo tajemně a bylo jasné, že se něco chystá. Ti, co pozorovali Adriana, si mohli všimnout, že prostě zmizel. Nikdo ho nemohl vidět odcházet, prostě tam najednou nebyl. Celou místností se ozývalo zvědavé špitání, protože všechny zajímalo, co se tedy bude dít. Jakmile z velkého gramafonu však zazněla hudba, všichni jste zmlkli a tak se sálem rozléhaly jenom tóny skladby, která sama o sobě byla tak krásná a mohla ve vás vyvolat jakýsi pocit.. Těžko říct, možná majstátnosti? Jako když se díváte na noční oblohu a vidíte jak velká ta obloha je. Až vás trošku zamrazí a naskočí vám husina.
Najednou se však objevili Adrian, společně s Agnes. Oba dva byli v základní taneční pozici a kolem nich, jako kdyby se vznášelo cosi.. Jednoduše v té potemnělé místnosti to byli právě oni dva, co kolem sebe měli jakousi záři, takže jste na ně pěkně mohli vidět. Potom však začali tančit. A všem vám z toho spadla brada. Jejich pohyby byly tak elegantní, tak ladné, tak dokonalé.. Bylo vidět, že oba dva jsou sehraní, že spolu šlapou jako hodinky a.. Potom se však rozpojili. Agnes se pár ladnými pohyby dostala až k Asurovi, kterého chytla tak, že mu muselo být jasné, že s ním chce tančit a zase se dala do pohybu. A i kdyby byl Asura sebevětší poleno, tak Agnes ho vedla tak dobře, že i on vypadal, že mu tančení jde. Z postranních dveří sálu najednou vyšli další. Všichni vypadali, jako kdyby ladili s Agnes a každý z nich se ujal jednoho z příchozích. Kayleight si přivlastnil jeden velice pohledný muž. Nebyl o nic moc větší než ona, možná tak půl hlavy a byl to blonďák, s úsměvem, který dívky dostával do kolen. Za Clydem přišla drobnější dívka, velice krásná, měla havraní vlasy a roztomile růžové tvářičky. Rikke se ujal jeden krásný, snědý mladík. Měl uhlově černé vlasy, byl hladce oholen a jeho oblek mu perfektně sedl, takže v něm vypadal úchvatně. Ostatně, jako všichni. Všichni si vyžádali tanec a nedali nikomu možnost protestovat..


//V pořádku, děkuji všem za odpověď, že jste se na to nevykašlali^^ Jinak, neherně hrajeme, že je tam více lidí, než jenom vy, ale zaměřujeme se i na vás, tak s tím tak nějak počítejte, že vás v tom velkém sále není jenom 8, ano?^^ A zkuste v těch postech být co nejvíc k věci, ať se nám to netáhne jak nudle a nepopisujete každý záhyb na šatech^^
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com/t14-madelaine-thea-abraham
Kayleigh

Kayleigh


Aquarius Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 05. 09. 16
Age : 28

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeThu Sep 29, 2016 8:50 pm

Pár dalších účastníků mi věnovalo zvláštní pohled, v němž se mísil údiv, zvědavost, ale občas i pohoršení. Vypadám snad špatně? Měla jsem se obléct jinak? Samozřejmě už mi nedocházelo, že někomu mohou připadat nevhodné vzhledem k tomu, že toho pod nimi šlo poměrně dost vidět. Ale mám se snad za co stydět? Přesně to potvrzoval také Asurův příchod. Objevil se u mě, přitáhl si mě a políbil na čelist. Vypadal - jak jinak - úchvatně, ovšem narozdíl od ostatních žen v sále, které z něj nespouštěly oči, na mě jeho kouzlo tolik nepůsobilo. Přesto mě vyvedl z míry. Nečekala jsem takovou vlnu náklonnosti, byť by měla být hraná. Z nepochopitelného důvodu se mi docela zamlouvalo vědomí, že přesně ten lykantrop, kterého každá ženská účastnice teď sleduje s pootevřenou pusou a slinou odkapávající z koutku, přišel za mnou a dal jasně najevo, ke komu patří. Ehm a patří vůbec doopravdy ke mně? Jediné, co se mezi námi vlastně odehrálo, byl tak leda jeden rozhovor, kterému přecházel jeho pokus mě ulovit a roztrhat na kusy. Jak romantické.
"Dobrý večer, Démone," pozdravila jsem ho vyrovnaným hlasem a nijak se nepokoušela mu vymanit nebo ucuknout. Nebylo mi to nepříjemné, bylo to jen nezvyklé a neznámé. Pokusila jsem se mu i oplatit úsměv, byť ne zrovna úspěšně. Zdálo se však, že zdejší atmosféra a sám Asura část mého všudypřítomného smutku zahnala. Zamnula jsem lem šatů v dlani a trochu nervózně se podívala směrem, kde se objevil Adrian s Agnes. Vypadali úchvatně, to se jim jednoduše nedalo upřít. Zdálo se, že veškeré světlo v místnosti, je zaměřené právě na ty dva. Byli jako ztělesněná elegance a půvab. Nehrozilo, že by snad jeden druhému šlápl na prsty nebo snad zakopl. A pak Agnes popadla Asuru a začala ho vést. Trochu jsem zaskřípala zuby, ale nevěděla jsem ani proč vlastně. Nelíbilo se mi, že s ní tančí. Proč to dělá? Co když ho odloudí a já ztratím příležitost ho poznat? Ale na tyhle myšlenky jsem už neměla čas, protože si pro mě přišel světlovlasý muž s rozkošným úsměvem. Tomu Asurovu se samozřejmě vyrovnat nemohl, o tom se nedá diskutovat, ale byl roztomilý. A uměl tančit. Což se o mně říct nedá. Ano, často jsem tančila v lese na mýtině s matkou a jejími sestrami, ale nic z toho nebyl společenský tanec a ještě k tomu v páru. Tanečník mě však vedl, a tak jsem si nepřipadala úplně neschopně, snažila jsem se mu vycházet vstříc a moc to nekazit, ale znáte to. Nikdy jsem to netančila a už jen náhlý tělesný kontakt pro mě bylo dost. Nervozita a rozpaky na mně byly jasně znát, moje ruce se chvěly a kdyby mě nedržel, asi bych se třásla celá. Bylo to divné. Krásné, ale divné. Pro mě snad až nepřirozené.
Návrat nahoru Goto down
Rikke

Rikke


Capricorn Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 25. 08. 16
Age : 32

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeTue Oct 04, 2016 4:56 pm

Od desu mnou myklo, keď sa zatvorili dvere.Stihla som to ako-tak. Bolo to desivé. A možno len čakali na mňa. Ktovie...
Uvoľnene som si vydýchla a v prstoch požmolila kus látky z mojich oranžových šiat. Zhlboka som sa nadýchla a následne sa započúvala do úvodných tónov úchvatnej skladby, ktorá mi hladila uši. Rozhliadla som sa po ostatných a sledovala ich výrazy. Určite nikto z nich nevyzeral tak unesene a prekvapene zároveň ako ja. Pri každej takejto dokonalej majestátnej piesni som sa cítila, akoby som hľadela do takmer nekonečného vesmíru. Hudbu som milovala a doteraz milujem a preto som dokázala veľdielo dostatočne oceniť. Nebolo však najkrajším zo všetkých, aké som kedy počula.
Keď sa však objavila najáda s divným chlapom, okamžite som spozornela a sledovala každý ich zohratý pohyb. Každý jeden zo série postojov a pohybov bol rovnako dokonalý ako pieseň, ktorá sa ozývala tanečnou sálou. 
Ani som sa nenazdala a stál pri mne nejaký cudzí chlap. S dokonalou havraňou hrivou. Zahryzla som sa do pery. Bol až príliš pekný. 
Bez akýchkoľvek slov som sa nechala pomaly vťahovať do tanečnej nálady, no ani jeden z mojich pohľadov už ďalej chlapovi nepatril.
Sledovala som svoje nohy a dúfala, že sa na kopytách naučím tancovať. A ak áno, možno by som perfektne tancovala aj v ľudskej podobe. 

//Pardón :/ Takže žiadne poradie... Chápem Wink
Návrat nahoru Goto down
Asura

Asura


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 30. 08. 16
Age : 34

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeWed Oct 19, 2016 7:08 pm

Zalial ma teplý pocit spokojnosti, keď sa pokúsila vrátiť mi úsmev. Nebolo to síce nič moc, ale dobre som vedel, že Kay je niekto, kto sa jednoducho často a už dlho neusmieval. Nechápal som však tomu, prečo ma tak uspokojuje vedomie, že ja som ten, kto to dokáže. Hlavne keď prihliadneme na fakt našeho veľmi nevšedného a nie zrovna pekného zoznámenia. Popravde by ma skôr mala nenávidieť, ešte keď som sa ju pokúšal tak vehementne zabiť. Miesto toho sme ale boli dnes tu, laškovali spolu, aspoň ja s ňou, a skončili v akomsi zvláštnom vzťahu na základe dohody, ktorá by zo mňa mala spraviť v konečnom dôsledku lepšieho človeka. Táto myšlienka ma stále popravde veľmi zabávala, ale nemal som v pláne jej to akokoľvek dávať najavo. Páčilo sa mi to, bolo to nové osvieženie v mojom temnom živote. Aspoň trocha zmierňovalo moje ľutovanie toho, že som sem prišiel.
Moje myšlienky a pozornosť od Kay odviedli naši inšktruktori, Adrian a Agnes. Nie teda, že by ma nejak trápili, ale keďže sme tu kvôli tancu, vedel som, že by som mal začať dávať pozor. Postavil som sa teda kúsok za Kay a sledoval tých dvoch, ktorí na seba upriamili pozornosť celej sály. A celej sále z nich padali brady až po zem. Teda, u ženskej popolácie až po mne, samozrejme. Netrvalo však dlho, kým sa rozdelili a Agnes sa odrazu ocitla pri mne, vťahujúc ma do tanca. Nebol som zrovna najhorší tanečník, to som vedel, keďže párkrát som už takto tancoval, no žiadny profík som tiež nebol. Pri Agnes to však vypadalo, akoby som ním naozaj bol, keďže ma viedla. Môj vlk kvôli tomu riadne ceril zuby a ja som tiež nemálo škrípal zubami. Pochopte nás, moja dominantná stránka takéto niečo len ťažko prekonávala. Ešte keď to bola žena.
Tieto pocity však veľmi rýchlo nahradil úplne iný a silnejší pocit, keď som uvidel Kay, ako tancuje s nejakým blonďavým mladíkom. Jasné, že nemal voči mne šancu, ale i tak mnou prešla vlna akéhosi neznámeho, zato celkom intenzívneho pocitu. Nebola to ani tak žiarlivosť, to nie, vedel som totiž, že Kay nezaujme len tak niekto. Skôr šlo o akúsi majetníckosť, ktorú som si stihol, ani neviem kedy, vyhradiť aj pre ňu. Považoval som ju za svoju a ja som nemal rád, ak niekto siahal na niečo, čo je moje. Ani vlkovi sa to zrovna nepáčilo, zrejme si Kay tiež akosi obľúbil, takže moje škrípanie zubami sa len zvýšilo. Ani ma preto nestihol zaraziť fakt, že Kay je prvý človek, ku korému niečo takého pociťujem. Opäť.

// Dodatočne sa ešte raz ospravedlňujem za také oneskorenie, ale kiahne (neštovice) v 17 sú vážne nepríjemná skúsenosť Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Písař
Admin
Písař


Poèet pøíspìvkù : 109
Join date : 08. 08. 16

Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitimeSun Oct 23, 2016 1:26 pm

[Pro neaktivitu pozastaveno.]
Návrat nahoru Goto down
https://stjernetegn-rpg.forumczech.com
Sponsored content





Taneční      Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taneční    Taneční      I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taneční
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Akce :: Dobrodružství-
Přejdi na: