Stjernetegn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Textová RPG hra založená na znameních horoskopu a magických bytostech.
 
PříjemOhniště u chatek - Stránka 3 D7853aa5bf_104080912_o2Latest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ohniště u chatek

Goto down 
+4
Siléan
Písař
Rikke
Rune
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Ohniště u chatek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohniště u chatek   Ohniště u chatek - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Oct 01, 2016 2:57 pm

"Nemusíš se bát, má drahá, má trpělivost je veliká, skoro asi jako ten tvůj nos.. " Och, z toho mého sladkého úsměvu, který tak krásně odráží, jak moc je mi to ukradené a jak moc ji mám na párku, by mohla snad brzy dostat cukrovku, nebo tak něco. Ovšem, vlastně jsem nelhala. Bylo mi s ní fajn, hlavně protože měla takovou výdrž. Některým stačí jenom pár poznámek a už jsou na prášky, jenomže tahle se pěkně držela. A to se mi líbilo, protože šlo vidět, že zřejmě úplně vypatlaná nebude. A to se cení, víte? Navíc se na ni i dobře koukalo. Sice ty křídla a rohy, to mi přišlo lehce ujetý a jako upřímně? Vážně bych si nepřála něco takového mít, díky bohu za ocas a psí čumák. Jasně, sice jsem vypadala celkem vtipně, ale alespoň mi to v ničem nepřekáželo. Což by u křídel a rohů mohl být problém.
Jasně že jsem to slyšela, jenom jsem se to prostě rozhodla ignorovat. Nijak zvlášť citlivé místo to nebylo. Jenom jsem o tom možná né tak úplně ráda mluvila, protože na tohle téma se těžko dělají vtípky. Nějak mi to prostě nejde. No a tak jsem to prostě nechala být. Však ona jestli bude mít tak hroznou potřebu o tom se mnou diskutovat, tak si to nadhodí sama.
"Jasný, neznám lepší lichotku než že vypadáš jako rajda.. Počkej, vlastně jednu jo, ještě bych tě mohla nazvat kundou. Tak si můžeš vybrat, jedno je lepší jak druhý." No jó, občas mi praskaly ušní bubínky z těch výrazů těch dnešních puberťáků. Vždyť je sakra tolik hezkých výrazů, které můžete použít, když chcete holce říct, že je přitažlivá.. Buďte kreativní, proboha.
"Jasný, vsadím se, že máš i nějakou tu zásobičku léků proti pohlavním nemocím." Měla jsem co dělat, abych se nezačala tlemit jako úplný pitomec. Oh bože, vážně mi ta holka dělala jakési návrhy? Neříkám, že by mi to vadilo. Jasně že mi to sakra nevadilo! No, jeden koutek i tak utekl do pobaveného, až potutelného úsměvu.
"Oh.. Skvěle.. Whiskey mají?" Kouknu na ni s lehce zoufalým výrazem. No dobrá, kdyby nebyla, asi bych musela pít třeba rum a nebo něco, ale.. Urgh.. Whiskey. Co mě ovšem potěšilo bylo, že se tady prodávají cigarety a že se tady může kouřit. To ovšem byla asi tak nejlepší část. Jinak bych to tady asi hodně těžce zvládala.
"Mám pocit, že tvoje sexualita už je, má drahá.. Říká se tomu nymfomanie, víš? To není žádná novinka.." Mrknu na ni. No a ona mě potom vyzve, abych šla blíž k ní a potom mě políbí. Jako jó, co si budeme, líbat uměla a ani nevíte, jak bych si přála v tom pokračovat, jenomže ona mi potom Rune pěkně jednu ubalila. A jako upřímně? No ty vole, měla jsem pocit, že jsem byla ještě víc vzrušená, než když mě políbila. Prohodím něco o tom, že na tohle jsem čekala a potom jí ten úder vrátím. Mě teče červená z nosu, jí ze rtu a já.. Panebože, jak bych si přála ten ret olíznout a slíznout z něj tu krev. Urghh.. Ona mě však potom povalí na zem. Prostě kolem mě omotá svůj ocas a prostě mě celou vahou srazí na zem, jako by, snad možná i proto, že si pomohla křídly. Docela jsem pochybovala, že by byla o moc silnější než já, ale křídla jí v tomhle dávala výhodu. Díky tomu, že mi zakloní hlavu se vyhnu střetu s jejími rohy. Takhle tam jenom ležím a možná budu mít pár modřín, možná nějakou odřeninu, ale.. Uhh. Tlemím se jak pitomec. Přesně na něco takového jsem čekala.
Po jejím věcném dotazu se ovšem musím lehce ušklíbnout. Lehce zastříhám obočím, jako kdybych jí říkala "Hádej." a potom kousek zvednu hlavu, tak abych jí byla blíže a políbím ji. Ovšem, spíš se věnuji jejímu spodnímu rtu, který si ona rozkousla. Takže to možná vypadá skoro jako jasná odpověď.. Jenomže potom ji do toho rtu sama pořádně hryznu, až jí trošku roztrhnu zuby kůži a nohy omotám kolem jejích boků a to tak, že se ji rovnou snažím otočit na záda, zároveň ji však ještě šťouchnu do boku, rozhodně né tak aby to jenom lechtalo. Takže tak. Prostě se snažím dostat nahoru.
"Možná mám ráda rvačky a po nich sex.." Řeknu tlumeně s potutelným výrazem.
Návrat nahoru Goto down
Rune
Admin
Rune


Gemini Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 09. 08. 16
Age : 32

Ohniště u chatek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohniště u chatek   Ohniště u chatek - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Oct 02, 2016 7:18 pm

"To jsem si všimla," věnovala jsem jí další ze svých medových úsměvů, který by jiní považovali za krásný, možná dokonce i roztomilý a absolutně bezelstný. Björk pod ním ale musela vidět tu jízlivost a sarkazmus, ona ano. Ona má trpělivost, já mám výdrž. Kdyby mě to nebavilo nebo kdyby mě Björk nezajímala, už bych byla dávno někde v tahu. Ale né, tahle holka by mohla stát za trochu toho škádlení a mé převelice vzácné energie. Samotnou mě udivovalo, že jsem ochotná se s ní vůbec bavit, ne že ne. Co mi bylo ale naprosto jasný, bylo to, že nic z toho, co říká, nemyslí tak úplně vážně. Beztak jí je to všechno úplně ukradený a má všechno totálně na háku. No a taky nemá asi nic jinýho na práci než urážet kohokoliv, kdo se zrovna namane. Asi jí moc nesejde na mezilidských vztazích. To se mi líbilo.
"Bacha, ještě se začnu červenat," zašklebila jsem se. Ó ano, kampak se jen poděla všechna fantazie. Jedno lepší než to druhý, přesně jak říkala. Ale co už s tím, ať už to označíte jakkoliv, furt jsem to já.
"Jestli myslíš moje vlastní protilátky, tak jo, těch mám spoustu," uchechtla jsem se samolibě. I v tomhle je fajn bejt succubou. Jo, můžu leccos chytit, ale není to taková hrůza jak u lidí a stačí pár dní a zbavím se toho. Škoda těch, kdo to mezitím ode mě chytnou. Ale né, to si o mně nemůže nikdo myslet, záměrně nic nepřenáším. Je přece i v mým zájmu, abych zrovna tady nikoho ničím nenakazila. Spát s nějakým plesnivcem... no brr.
"Noo, jako možná by se tomu tak dalo říkat," pokrčila jsem rameny s trochu škodolibým úsměvem. Vychutnávala jsem si její obavy o svůj zjevně oblíbený chlast. Ale jo, pokud si pamatuju, nějaká whiskey tam byla, ale kdoví, jak je kvalitní, že jo. Zdá se, že zdejší obyvatelé jsou až moc slušní. Nebo nevybíraví.
"To bych chtěla ojet všechno, co se hejbe. Ale sorry, nejsem čokl, abych to dělala, já si vybírám," informovala jsem ji a nezapomněla jsem do toho opět vložit urážku. Nic jsem si ale z jejích narážek nic nedělala. Do nymfomanky mám ještě furt daleko, nechci mít sex 24 hodin sedm dní v týdnu. A už vůbec se s každým. Ale s Björk... Hmm, ta by za hřích stála, teď už jsem si tím byla naprosto jistá. A tak jsem konečně od slov přešla k činům. Na co sakra ještě čekat? Už se smrákalo a to byl ideální čas. Přivolala jsem si ji k sobě, bleskově ji políbila, jen abych ji trochu zmátla, a pak jsem jí vrazila. Jasně, že to nenechala jen tak, dala mi do zubů, až jsem se kousla do rtu, a pak málem zasáhla břicho. To už jsem si ale nenechala líbit a skočila po ní. Povalila jsem ji na zem, omotala ocasem a mávala zlehka křídly, aby mě nemohla jen tak překulit.
Stejně jak ona jsem se culila a celá se chvěla vzrušením. Kdy jsem se vůbec doopravdy poprala naposled? To je sakra dávno. Před pár lety, kdy jsem ještě neutíkala před těma zablešenýma čoklama. Rozumějte fenriry. Tentokrát mě políbila ona, dovolila jsem si přivřít oči, ale to už jsem ucítila palčivou bolest. Ta mi ani trochu nevadila, nadchlo mě to snad ještě víc. Ale překulit jsem se nenechala. Zase jsem oči otevřela a s až příliš spokojeným úsměvem jsem se na ni zadívala.
"Takže jako taková předehra, jo?" odvětila jsem, trochu se zkroutila pod dloubnutím do boku, ale abych se nedostala pod ni, mávla jsem křídly silněji a vyskočila zase na nohy. "Noo, tak pokud chceš..." nadhodila jsem, napůl svůdně a napůl vyzývavě jsem si olízla kapky krve ze rtů a zacouvala k chatkám. Přesněji k té své. A Asurovi. Jestli ten tam bude... No buď ho prostě donutím odejít, anebo ho budu ignorovat.


>> Chatka Rune a Asury
Návrat nahoru Goto down
Björk

Björk


Sagittarius Poèet pøíspìvkù : 26
Join date : 12. 09. 16
Age : 30

Ohniště u chatek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohniště u chatek   Ohniště u chatek - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Oct 02, 2016 8:09 pm

"Jasný, třeba už jsi toho měla tolik, že jsi vůči těm nemocem imunní.." Pokrčím nad tím jenom rameny. Né že by mě nějak extra zajímala její sexuální minulost, ta mi upřímně byla celkem ukradená. no dobrá, vzhledem k tomu, co bych s ní nejraději dělala bych se možná měla trochu zajímat, ale tak nějak jsem upříměn doufala, že má nějakou soudnost a nepřenášela by nějaké nemoci na nevinné vlkodlačice.
"Och, bože, to né.. Hlavně né samohoňky." Zamračím se. Oh, bože, hlavně né nějaká debilní domácí výroba. Je to jednoduchý, když chcete chlastat, tak si za to zaplaťte, alespoň máte větší jistotu, že z toho neoslepnete. "Ty vole, fakt skvěle, jestli tady budu muset chlastat ještě nějaký domácí hnusy, tak to tady fakt nezvládnu. Už teď jsem až moc střízlivá.." No jó, je to pravda.. Já vlastně měla svoji placatku vždycky u sebe, jenomže teď, jak jsem se ztratila byla už dávno prázdná. Bylo to fakt děsný.
"Ach tak.. Tak potom dej vědět, až to vymyslíš, ať vím komu se mám vyhýbat.." No co si budeme, ona tak strašná nebyla. Vlastně jsem měla sto chutí s ní dělat tolik věcí.. Téhle bych se rozhodně nevyhýbala.
A ona mi to značně ulehčila.. Vyzvala mě abych šla blíže k ní a upřímně? Že mi vrazí, to jsem nečekala. Bylo to ovšem velice příjemné překvapení. Velice, velice příjemné. Tu ránu jsem jí samozřejmě vrátila, až jí začala téct krev ze rtu, jak si ho zkousnula. Chtěla jsem ji praštit ještě do břicha, ale to už se mi nepovedlo. Ona to však vzala hopem, rovnou po mě skočila a svalila mě na zem. Ty její křídla přeci jenom nebudou k ničemu. Díky nim získala dostatečnou sílu, takže i když jsem se snažila to vybalancovat, tak jsem prostě na tu zem spadnula. Ovšem, musíte uznat, že když na vás leží takhle pěkná holka, tak je těžký ji nepolíbit. Ovšem mojím prvotním zájmem nebylo ji líbat, nebo dostat do postele, já jsem ji tím chtěla rozptýlit, abych ji mohla pro změnu dostat já pod sebe. Ani to hryznutí, ani šťouchnutí mi ovšem nepomohlo.
"No ještě řekni, že se ti to nelíbí.." Jo, i ten můj výraz je více než spokojený. Vlastně mi to ani moc nevadí, být uvězněná pod ní.. Meh, má to něco do sebe. Sleduji ji, jak se zvedá a pořád se u toho pěkně spokojeně šklebím. Už mám na jazyku poznámku o tom, že to vzdá docela brzo, ale ona mě v potom ve své podstatě pozve.
"No to ovšem stojí za zkoušku.." Řeknu a potom už vyskočím na nohy, abych ji mohla následovat. Svoje věci tu nechám, beztak jsou tu všichni tak nevinní, že se tady ani nekrade.

>>> Chatka Rune a Asuri
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ohniště u chatek - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ohniště u chatek   Ohniště u chatek - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ohniště u chatek
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stjernetegn RPG :: Herní místa :: Vesnice :: Obydlí-
Přejdi na: